12 найневдаліших любовних союзів за знаками Зодіаку

Щоб цього не відбувалося, астрологи рекомендують ще на етапі відносин придивитися до свого партнера, а точніше, до його знаку Зодіаку. Виявляються, існують союзи, які абсолютно не підходять один одному.

Не кожні відносини закінчуються шлюбом. Часом пристрасть миттєво згасає, а на її місце приходить непорозуміння, неповага, розчарування, сварки, крики, скандали. В одну мить люди усвідомлюють, що вони абсолютно різні і абсолютно не підходять один одному. В такому випадку вихід тільки один – негайно розлучитися і забути хворобливі відносини як страшний сон!

Адже багато людей заходять набагато далі! Усвідомлення того, що поруч з ними знаходиться зовсім не споріднена душа, приходить до них пізніше, коли в паспорті вже стоїть штамп про шлюб, а в колисці спить новонароджений малюк. В цьому випадку розлучатися набагато важче. Деякі зовсім не бажаючи руйнувати сім’ю, продовжують жити з некоханою людиною і мучити себе.

Щоб цього не відбувалося, астрологи рекомендують ще на етапі відносин придивитися до свого партнера, а точніше, до його знаку Зодіаку. Виявляється, існують союзи, які абсолютно не підходять один одному.

1. Рак і Водолій

У цих протилежних особистостей практично немає шансів ужитися, адже Рак уособлює собою тихий сімейний затишок, а Водолій – свободу і норовливість. Рак буде постійно вимагати уваги і турботи, буде примушувати партнера працювати на загальне благо, тоді як Водолія ці вимоги будуть дратувати, і він все частіше почне зникати з дому. До того ж Рак ніколи не зрозуміє піднесених устремлінь підопічного Урана. Партнерам навіть нема про що буде поговорити, адже приземлена людина ніколи не зрозуміє того, хто мислить масштабними категоріями.

2. Овен і Телець

Сильний, але абсолютно неміцний союз. Поривчастий і вольовий Овен буде постійно намагатися тягнути за собою повільного Тельця, а той, у свою чергу, упиратися і гальмувати розвиток другої половинки. Цю пару очікують постійні суперечки і сварки. А якщо врахувати, що зайнятий Овен буде пропадати на роботі, а домашній Телець – очікувати кохану людину вдома, з часом ці люди стануть бачитися все рідше і рідше. Цим особистостям ніколи не бути разом, адже підопічний Венери буде постійно контролювати свого Овна, вимагаючи вірності, а Овен абсолютно не переносить тотальний контроль.

3. Терези і Скорпіон

Вкрай невдалий союз обіцяють відносини Терезів і Скорпіонів. Підопічні Венери шукають в шлюбі спокій і умиротворення, душевну рівновагу і чуттєві насолоди. Ось тільки підопічному Марса такі похмурі відношення ні до чого. Йому потрібен драйв, екстрим. Скорпіону хочеться сперечатися, доводити партнера до сказу, а потім гасити цей вогонь у своїх обіймах. Терези просто не витримають таких божевільних відносин, від яких заряджається Скорпіон, і дуже скоро прийдуть до розуміння того, що їм потрібен інший, більш урівноважений партнер.

4. Близнюки і Козеріг

Абсолютно незрозуміло, які небесні сили можуть штовхнути в обійми один одного цих двох людей. Життєрадісні і безтурботні Близнюки обожнюють веселощі, легке спілкування, тонкий гумор і зовсім не хочуть помічати навколишні проблеми. Таке ставлення до життя абсолютно не в’яжеться з серйозним і розважливим Козерогом, який постійно думає про гроші і стабільність, і мріє бачити поруч із собою такого ж відповідального партнера. Загалом, Козеріг у цій парі буде постійно планувати життя, а Близнюки – постійно руйнувати плани і вносити в них свої корективи.

5. Лев і Скорпіон

У цьому союзі сходиться лід і полум’я! Вогненні Леви вимагають до себе підвищеної уваги, хочуть, щоб їх любили і поважали. У відповідь же Лев готовий дарувати захист і заступництво. Ось тільки партнер знака Скорпіон зовсім не готовий догоджати Леву, він сам бажає купатися в увазі, а опіка і заступництво йому даром не потрібні. Загалом, в цьому союзі стикаються два сильних партнери, які постійно будуть «перетягувати ковдру на себе», заважаючи один одному реалізовувати ідеї та виділятися шляхом другої половинки. Вони можуть бути прекрасними бізнес партнерами, але в сімейному житті у цих людей нічого не вийде.

6. Овен і Риби

Невдалий союз, в якому сходяться дві непоєднувані стихії. Риби – виражені мрійники, які харчуються шляхом власних фантазій, а Овни – справжні реалісти, які абсолютно не визнають фантазерів, вважаючи за краще бачити поряд з собою людей дієвих, сильних і відповідальних. Ці люди могли б спробувати бути разом, адже ролі в цій парі чітко розподілені, проте підопічному Марса необхідний для життя сильний, упевнений в собі партнер, з яким можна розвиватися, постійно змагаючись. А слабким і меланхолійним Рибкам буде нудно з приземленим і абсолютно не романтичним Овном.

7. Діва і Стрілець

У світі багато поганих поєднань, але Діва і Стрілець – це найжахливіший варіант. Перш за все, ці партнери не прагнуть до серйозних стосунків. Діви намагаються все впорядкувати в цьому світі і привчити до порядку Стрільця, а підопічні Сатурна навпаки – руйнують порядок і створюють веселий хаос, в якому відчувають себе легко і комфортно. Стрільці, в принципі, особистості безтурботні, які намагаються не помічати проблем, тоді як Діви постійно занурені в рішення тієї чи іншої проблеми. Це два полюси, дві протилежності, яким просто краще не перетинатися.

8. Телець і Близнюки

У цій парі також зустрічаються особистості з абсолютно різним темпераментом і відрізняються цінностями. Тельці – трудяги, які вважають за краще все робити своїми руками, тоді як Близнюки мріють, щоб за них працювали інші. Вони домагаються свого шляхом хитрості і обману, що для щирих і чесних Тельців абсолютно неприйнятно. При цьому інтелектуальним Близнюкам буде не вистачати спілкування на піднесені теми, а приземлений і зосереджений на зароблянні грошей Телець їм явно не підходить. Додайте до цього діаметрально протилежне ставлення до сім’ї та шлюбу, і ви зрозумієте, чому цим людям не варто бути разом.

9. Стрілець і Козеріг

Різні по енергетиці і темпераменті, ці особистості не доповнюють і не врівноважують один одного, а навпаки, руйнують. Темпераментному і активному Стрільцеві потрібно емоційний, живий партнер, легкий на підйом і готовий завжди слідувати за своїм коханим Стрільцем. Однак Козеріг не з таких людей. Він звик до одного місця, до спокійного і врівноваженого життя, без емоційних сплесків, постійних переїздів і неприємних несподіванок. До того ж Козеріг дуже трепетно ​​ставиться до грошей. Йому шкода навіть позичати гроші, що зовсім не в’яжеться зі щедрим і абсолютно не жадібним Стрільцем.

10. Овен і Діва

Чи не найромантичніші партнери ризикують перетворити свої відносини в «емоційне болото», адже ні Овен, ні Діва не готові вкладатися емоційно в ці відносини. Овен буде постійно напружений і спантеличений роботою і кар’єрним ростом. Діва не зможе розслабити його, а створюватиме додаткову напругу, ставлячи перед коханим нові завдання і постійно контролюючи його. Овен ж не переносить контролю і не протягне довго поруч з «йоржистим» партнером, який не побажає йому підкорятися. Це спочатку дуже холодний союз, в якому кожен з партнерів буде жити своїм особистим життям.

11. Рак і Лев

Такі партнери довго не проживуть під одним дахом. Раку хочеться усамітнення і спокою поряд з коханою людиною, тоді як Лева вабить слава, чекають друзі і звуть пригоди. У цих людей дуже різні інтереси, а тому вони в принципі не будуть проводити багато часу разом. До того ж Лев шукає собі в партнери ідеал зовнішньої краси, людину з високою самооцінкою, горду і самодостатню. А Раки не дуже відповідають цим критеріям. Для них важливіша душевна близькість, чуттєвий зв’язок і турбота один про одного. В цьому плані партнери будуть незадоволені своїм вибором.

12. Риби і Терези

На перший погляд може здатися, що ці чуттєві і одухотворені особистості могли б побудувати міцний союз. Але ні! І Терезам і Рибам потрібна підтримка більш сильного і дієвого представника зодіакальної плеяди, а разом вони будуть постійно перекладати відповідальність один на одного, і сподіватися один на одного, а значить, їх сім’ї удача не світить. На одній романтиці далеко не заїдеш, а Терезам буде неймовірно важко висмикувати Рибок і зі світу фантазій, і змушувати їх діяти на благо сім’ї. Риби ж, в свою чергу, не відчуватимуть впевненості поруч з Терезами, а без неї вони не зможуть розвивати свій творчий потенціал.

Як ви вважаєте, знак Зодіаку може впливати на стосунки з коханою людиною?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector