Стрілець – це кращий друг на все життя. І цьому є шість причин!

Стрілець – це той друг, про якого ви мріяли усе життя! Якщо поруч із вами уже є людина, що народилась під сузір’ям Стрільця – будьте вдячні долі.

У житті кожного приходить мить, коли поруч так бракує тієї самої, близької людини. Людини, із якою ви щасливі разом. Астрологи переконують, що нею може стати Стрілець. Адже так склались зірки, що людям під цим знаком вкрай легко знаходити спільну мову з іншими. Вони розуміють, коли ви потребуєте підтримки, а коли – сміху заради розради.

І ось шість причин, що переконують: Стрілець стане вашим найкращим другом.

Стрільці безкорисні

Так, Стрільцям потрібен час, щоб встановити контакт. Але коли ви станете ближчими до людей цього Зодіаку – ви неодмінно переконаєтесь, що їхнього серця вистачить на двох. Вони щиро допоможуть вам у мить труднощів. І, що не менш важливо, нічого не попросять в обмін на своє добро.

Стрільці вірні

Ви будете вражені, але не тільки Леви відомі своєю незрадливістю. Стрільці теж відносяться до тих, що не здатні до такої підлості.

Стрільці прямолінійні

Цю рису характеру можна любити чи ненавидіти, але від неї ніде дітись. Стрільці вкрай прямолінійні. Вони відверті настільки, що часом можуть зробити боляче.  І таким чином вони намагаються турбуватись про вас, навіть якщо збоку складається картинка протилежна.

Стрільці дивні

Так, кожен особливий по-своєму. Але якщо говорити про Стрільців, тут і слова коректного не підібрати. Втім, не варто турбуватись. Якщо Стрілець починає поводитись дивно – ви стали його другом. Адже він почуває себе справді у комфорті. Тож, можете розслабитись і випустити на волю своїх “тарганів”.

Стрільці активні

Якщо поруч із вами немає людини, яка із швидкістю світла погоджується на будь-яку авантюру – розпочинайте шукати “свого” Стрільця. Люди, що народились під цим зухвалим сузір’ям, завжди готові до пригод. Тож, чому би і вам не урізноманітнити своє життя яскравими моментами поруч із Стрільцем?

Стрільці оптимістичні

Стрільці буквально таки випромінюють позитивні емоції. І роблять вони це настільки яскраво, що у їхній променях можна зігрітись. І ваш друг-Стрілець завжди вам буде нагадувати, що сонце продовжує світити над головою, навіть у найбільш похмурі дні.

А поруч із вами уже є “свій” Стрілець?

AnnaM
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector