12 прихованих ознак того, що він по-справжньому вас любить

Якщо ви досі гадаєте, чи має чоловік до вас почуття, тоді прийшов час в цьому розібратися.

1. Його поведінка не змінюється, коли він знаходиться поруч з вами. Якщо він завжди однаково поводиться, тоді вам не варто чекати, що одного дня щось вилізе з-під маски. Він повністю відкритий з вами і хоче заслужити вашу довіру.

2.  Він намагається забезпечити вам комфортні умови. Йому не важко купити продукти чи сходити в аптеку, якщо ви захворіли. Він з радістю погодиться замовити доставку їжі, якщо вам не хочеться нічого готувати. Ви можете розраховувати на його підтримку та опору в будь-якій ситуації.

3. Він говорить вам правду, навіть якщо вона не дуже приємна. А все тому, що він бажає вам лише найкращого. Усі його зауваження направлені на те, щоб допомогти вам вдосконалитися і досягти більших висот.

4. Він проявляє розуміння. Ви можете спокійно провести вечір в компанії друзів або не відповісти на телефонний дзвінок, якщо зайняті. У кожного є свій особистий простір, а надмірна жага до контролю і рамок лише зруйнує стосунки.

5. Він відверто говорить про свої почуття. Йому не хочеться грати в ігри і намагатися зацікавити вас своєю загадковою поведінкою. Якщо у нього є почуття, то він заявить про це прямо, щоб розставити всі крапки над “і”.

6. Він уважний до дрібниць. Якщо ви ненароком згадали про свої улюблені квіти, то саме такий букет отримаєте на день народження. Він принесе вам вашу улюблену шоколадку і знайде книгу, про яку ви давно мрієте. А все тому, що для нього є важливим кожне ваше слово, яке не проходить повз.

7. Ви отримуєте милі знаки уваги навіть тоді, коли для цього немає очевидного приводу. Йому просто приємно робити вам подарунки, які викликають багато позитивних емоцій. Він не чекає особливої нагоди, щоб зробити вас щасливою.

8. Він готовий дати вам особистий простір, коли це необхідно. Усім людям інколи необхідно побути наодинці з собою і своїми думками. Він розуміє це і приймає. Ніхто не змушуватиме вас проводити разом увесь вільний час.

9. Він готовий вибачитися за свої образи і визнати, що помилився. Це не вважається приниженням чи ознакою слабкості. Він готовий відповідати за свої слова і вчинки, а також виправляти помилки.

10. Він радіє усім вашим досягненням. Ваш успіх – це привід для його гордості. Він пишається вами і розділяє усі злети. 

11. Він завжди готовий вас вислухати. Ваша думка має значення і ви не боїтеся її озвучити вголос. Він не засміється вам у відповідь і не поставиться зневажливо до ваших слів. 

12. Він намагається заслужити вашу любов. Йому постійно хочеться працювати над вашими стосунками, розвивати їх і збагачувати. Він намагається зробити все, щоб бути гідним партнером. 

А які у вас стосунки з другою половинкою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector