12 речей, за які чоловік обожнює жінку

Жінки часто акцентують на своїй зовнішності, щоб сподобатися чоловікові. Але потрібно знати увесь арсенал своїх можливостей, які допоможуть здобути увагу коханого, перед тим як йти в наступ. Зовнішність тут далеко не єдина зброя!

1. Впевненість приваблює.

Впевнена жінка надихає і змушує тягнутися до висот. Така жінка знає чого вона хоче і крокує прямісінько до своєї мети. Чоловікам подобаються жінки, які цінують себе та свої досягнення.

2. Унікальних жінок не хочеться втрачати

Немає якоїсь універсальної ідеальної жінки. Світові тренди лише нав’язують нам однаковість. Особлива жінка відрізняється з натовпу саме тим, що їй байдуже на думку інших, вона керується лише власними бажаннями, смаком та інтуїцією. Така жінка приваблює не сукнею, чи кольором волосся, вона змушує чоловіка затамувати подих одним тільки поглядом.

3. Важливо прийняти його такого, яким він є.

Чоловіки можуть добиватися успіху лише, коли поруч та жінка, яка їх розуміє і підтримує. Якщо супутниця бачить лише негатив в чоловікові, то він або втікає від неї, або примножує свої негативні якості.

4. Спонтанність робить життя цікавішим.

Жінці, яка приваблює чоловіків, не шкода часу, який вона витратила на макіяж чи на укладку. Ця дама сміливо занурюється в басейн бомбочкою, адже це весело і буде про що згадати. І нехай скучні жінки її не розуміють, зате чоловікові поруч добре.

5. Жінка не виїдає мізки, коли любить.

Легкодоступність відлякує чоловіків, які мають серйозні наміри. Але хто сказав, що з важкодоступними все інакше? Жінки, які вибирають тактику ігнорування і зарозумілості, часто залишаються одинокі, або стають здобиччю для азартного чоловіка, заради інтересу. Такі лише добиваються, їм нудно будувати довготривалі стосунки. Тому тримайте баланс.

6. Більше сміху, будь ласка.

Усмішка робить лице красивішим, а людину приємнішою. Коли чоловік використовує свою зброю – гумор, то мудра жінка використовує свою – сміх і щиру посмішку.

7. Не лише коханка, але й порадник.

Довготривалі стосунки прогнозують як щасливі моменти, так і не дуже. Пережити їх вам прийдеться разом. Чоловік розуміє це, тому для серйозних стосунків шукає ту жінку, яка могла б стати для нього діловим партнером, другом і порадником. 

8. Відкрий себе для нового.

Не залишайтесь на кухні, чи біля дитячого ліжечка надто довго. Розвівайтеся, знаходьте нові інтереси, нові захоплення. Здійснюйте свої мрії. Таким чином і ви будете щасливою, і ваш чоловік захоплюватиметься вами.

9. Тримайся своєї думки.

Жінки люблять діяти зграйно. Вони навіть в туалет ходять парами. Жінка, яка здатна привабити чоловіка, не керується стадним інстинктом. Вона має свою думку і вміє її відстояти. Вона не боїться бути на самоті, а, навпаки, любить це.

10. Сміливі жінки цінні.

Чоловіки цінують жінок, які можуть зробити перший крок самі. Ми не говоримо про нав’язливість, мова йде про ініціативність. Жінка, яка мислить стратегічно, продумує свої дії та корить їх на випередження, не може залишитися без чоловічої уваги.

11. Любіть себе, щоб вас полюбили.

Любіть і поважайте себе. Дайте приклад всім навколо як їм потрібно ставитися до вас. Жінка, яка цінує сама себе дуже відрізняється від інших: мовою, поведінкою, обмеженнями і домовленостями. Така жінка не сидітиме на вечірці, якщо завтра зранку на роботу, адже вона поважає свій здоровий сон. Вона не їстиме постійно бургери, адже вона цінує красу власного тіла.

12. Щастя заразне.

Позитивні жінки заряджають енергією. Біля них не просто хочеться бути. Це життєво необхідно. Такі Жінки вміють насолоджуватися життям. У них також є проблеми, але вони знають, що все колись закінчується, тому просто потрібно змінити ракурс споглядання на ситуацію.

А що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector