12 сильних фото, від яких серце в грудях почне битися частіше

В епоху величезної кількості соціальних мереж людина за день проглядає кілька сотень найрізноманітніших фотографій. Серед них знаходяться такі, які чіпляють за самісіньку душу і викликають справжні, непідробні емоції. 

В такі моменти ми перестаємо існувати лише у віртуальному світі, а відчуваємо реальне життя з усіма його радощами та прикрощами. 

Ми підібрали для Вас 12 світлин, які змусять вас подивитися на світ по-новому. 

“Мій собака просидів під вантажівкою кілька діб, охороняючи пташку зі зламаним крилом. Справжній герой”.

“Моя дружина народила первістка передчасно, тому нашому малюку зараз доводиться проходити через труднощі, але я вірю, що він з усім впорається!”

“15 років тому ми подарували цуценятко Бруто нашим синам. Вони його радісно зустрічали, а тепер їм доводиться прощатися”

“Американський поліцейський побачив на вулиці бездомну жінку, яка просила кілька центів собі на їжу. Не роздумуючи ні хвилини, він сів поруч і розділив із нею свій обід”.

“У мого тата був друг, який не залишав його до самої смерті. Пес Роккі – приклад справжньої вірності”

“Цей сліпий чоловік прийшов до музею дзвонів. Працівник вирішив “показати” йому дзвін з усіх сторін аби той зміг його собі уявити в найдрібніших деталях”.

“Кілька років тому я втратила свого первістка. Коли завагітніла вдруге – страшенно хвилювалася. Після УЗД страх кудись зник, бо мій малюк мені посміхнувся”.

“Коли хтось переконуватиме, що багатство людини вимірюється купюрами – погляньте на це фото. У цього чоловіка нема ані гривні, але він багатій, бо має добре серце”.

” Моїй дівчині нещодавно діагностували рак. Призначили тривалий курс хімієтерапії. Я хвилювався, щоб вона не впала духом після втрати волосся, але коли вона усміхнулася і сказала: “Побачимося, кучері мої”, – я зрозумів, що все буде гаразд”.

“На мого сина чекає надскладна операція на головному мозку. Йому не страшно, але він дуже мріяв про те, аби його покатав на своїй спині справжній єдиноріг. Ось, який сюрприз я йому влаштувала”.

“Моєму маленькому сину поставили діагноз “Аутизм”. Спершу я плакала, але потім прийняла це як факт. Вчора на мій День народження він вперше назвав мене мамою. І я заплакала, але від щастя…”

“10 років тому нам з чоловіком сказали, що у нас ніколи не буде дітей. Я мало не збожеволіла від відчаю, але він вірив, що у нас все вийде. Навіть ім’я для майбутньої донечки вибрав. Його віра нас врятувала. Тепер він щасливий батько найкрасивішої дівчинки у світі – Емілії”.

Яка світлина зворушила Вас найбільше?

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Поділіться з друзями

SofiaP
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector