Що спонукає жінок народжувати і виховувати 12 дітей?

Чи зустрічалася Вам за все життя бодай одна жінка, яка готова виносити і народити дюжину дітлахів? 

В Америці така диво-матір справді існує. Брітні Черч виховує 12 дітей, на долю не скаржиться, але й вмовлянням чоловіка попрацювати над 13 чадом не піддається.

Як батькам вдається давати собі раду з цілою армією нащадків?! Це питання хвилює усіх, хто бодай з вигляду знає сім’ю Черчів. 

Уявіть собі, цій досвідченій і витривалій матусі всього лише 33 роки! 11 з них вона пробула вагітною. Свого первістка Брітні народила в 16 років, але не варто мислити стереотипно, вважаючи, що це була безглузда випадковість. Дитина була дуже бажаною і навіть запланованою, як і 2 наступні малюки. 

До 19 років на руках юної красуні вже було 3 карапузів. 

Після цього в її житті настав справжній пелюшковий бум! В 32 вирішила зупинитися, чим дуже засмутила свого третього чоловіка, який на 6 спільних дітях не планує зупинятися. 

Під час двох попередніх стосунків у Брітні народилося 6 дітей, яких вона виховувала сама, без жодної сторонньої допомоги. Так було до того моменту, поки вона не зустріла Кріса, який і став її основною опорою в житті і найбільшим коханням. Він підтримує жінку в усьому і став справжнім другом для майже дорослих дітей Брітні від попередніх чоловіків. 

До речі, найстаршій із них 17 років, тож за віком вона значно ближча до матері та вітчима, аніж до своїх маленьких братиків та сестричок. 

У Брітні 7 хлопчиків та 5 дівчаток. Складно уявити, але усіх дітей жінка народила сама, окрім трійні, яка з’явилася на світ 3 роки тому.

Чи відобразилося це якось на її зовнішньому вигляді? Зовсім ні! Виглядає Брітні просто неймовірно: ані зморщок, ані розтяжок, ані синіх кіл під очима. 

Звісно, мама 12 дітей, попри всі домашні клопоти, не може собі дозволити виглядати непрезентабельно, адже вона є досить популярною персоною в соціальних мережах. Так, до  прикладу, за її сторінкою в TikTok слідкує майже 2 мільйони людей!

Серед них знайшлося й містечко для хейтерів, які засуджують жінку за таку велику кількість дітей, мовляв, це може погано вплинути в майбутньому на самих нащадків. Недоброзичливці не втомлюються обговорювати й фінансове становище сім’ї, турбуючись про те, чи вистачає батькам коштів на їжу для всієї сім’ї.

Брітні сміється і каже, що давно вже не звертає увагу на те, що говорять про неї інші. Вона вважає, що потрібно жити так, як хочеться, як серце велить – тільки тоді людина відчуватиме себе по-справжньому щасливою.

А як вважаєте Ви? Що думаєте про Брітні та її дюжину дітлахів?

Напишіть у коментарях на Facebook

Фото з відкритих джерел

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

SofiaP
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector