13 правил психолога, які не вирішать всіх проблем, але змінять ваше ставлення до них

Чого тільки не віднайдеш на просторах Інтернету. Тут і безліч рецептів кулінарних та життєвих.

Як не крути, а всі щось рекомендують, розповідають про свою фаховість, хоча це далеко не так.

Ну як можна давати якісь поради, якщо ти не психолог?

Людські емоції дуже тонкі, з ними треба гарно пропрацювати, аби не нашкодити людині своїми словами та висновками.

Тому, ми вирішили запитати у психолога зі стажем про те, як змінити своє ставлення до проблем, аби вони не були такими важкими для сприйняття.

Так ось, 13 правил, які має знати кожна людина для того, аби всі справи давалися досить легко.

 1. Незамінних людей просто нема. Так, зараз ми не кажемо про батьків, або кровних родичів. Дозволяй собі забуватися про тих, хто забув хоча б один раз про тебе. З легкістю впускай до себе нові знайомства, а вже потім відфільтровуй.
 2. Цінуй себе та купуй для себе усе, що ти хочеш, відпочивай та часто змінюй свою локацію. Так ти почнеш більше любити своє життя воно стане точно яскравішим та цікавішим. Головне не забувати про те, що дисципліні теж має бути своє місце.
 3. Постійно все і усім пробачай! Так, ти можеш перестати спілкуватися з тією людиною, але тримати на неї зло і одночасно обтяжувати своє серце – надто погано.
 4. Не квап жодних подій. За жодних обставин, не квапся! Перш ніж щось сказати, або зробити – подумай! Звісно, ти можеш бути затятим екстремалом, який жодного дня не може спокійно прожити, але чи не зіграє з тобою у злий жарт?
 5. Тут, доповнення до правила, що на пункт вище. Бувають речі, без яких тобі важко. Якщо ти хочеш придбати собі якусь нову річ і ти знає, що не будеш про неї шкодувати, тоді можеш довго не обдумувати і з легкістю відпускати гроші.
 6. Ніколи не опускай рук. Якщо маєш мету – прямуй до неї стрімголов. Постійно розвивайся, шукай можливості для росту, а не причини, чому у тебе нічого не виходить. Тільки завдяки досвіду можна робити висновки. Твоя терплячість та наполегливість можуть перетворити твоє життя у казку.
 7. Ліна Костенко написала прекрасні рядки: “І кожен фініш – це по суті старт”. Варто знати про те, що все минає і рано чи пізно все стане на свої місця. Потрібно довіряти своїй долі та очищати свою карму. У житті все, як на клавішах фортепіано – більшість із клавіш – білі, головне минути, ту чорну.
 8. Думай про те, що цей день буде останній. Плануй усе так, аби ти все встигнув, але люби цю мить уже!
 9. Так, ти повинен любити та поважати себе, але не запускай своє тіло. Постійно працюй над ним. Можна хоча б 30 хвилин у день виділити для заняття йогою, або ранкової гімнастики – і це вже значно поліпшить твій зовнішній вигляд та самопочуття.
 10. Погано жити без романтичних почуттів, але ніколи не потрібно забувати про те, що секс дуже важливий! Якщо не правильно розставити пріоритети, то ваші відносини стануть приреченими на розпад. Тільки після того, як ти зрозумієш, що тебе до нього фізично притягує – розпочинай відносини.
 11. Хіба для тебе важлива думка інших? Поважай тільки ті думки, які походять від людей, які досягнули у житті чогось більшого, чиє думка може бути експертною. 
 12. Бути впевненим потрібно, але не самовпевненим. Варто перепровіряти навіть самого себе, навіть тоді, коли ти на 100% впевнений, що зробив якісно – все одно – перевір.

І на останок, але дуже цінне:

Обожнюйте своїх друзів та бережіть їх!

Не буває забагато друзів, адже вони – це ваша опора та допомога.

А чим ви керуєтеся у житті порадою експертів, чи все ж робите усе інтуїтивно?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector