13 речей, які жінка повинна вимагати від чоловіка

Насправді, вимагати від свого чоловіка нічого не потрібно, тому що той, хто кохає й так знає, що вам ці речі просто необхідні. Гармонічні та стосунки можливі лише тоді, коли чоловік дає своїй жінці:

Терпіння

Терпіння – невіддільна частина нашого життя. Часом варто просто стриматися й не казати певних речей, тому що для нас це лице слова, а для когось справжній ніж у серце. Ми можемо ранити та зруйнувати стосунки просто випаливши щось на емоціях.

Повага до встановлених кордонів

Кожна людина має свої кордони та рамки, які не варто порушувати. Це стосується не лише вашого партнера, а й інших людей. Саме тому, вам варто відзначити свої кордони, аби партнер чітко розумів, що для вас прийнятно, а що – ні. Якщо ж навіть після такої відвертої розмови чоловік продовжує порушувати ваш особистий простір, вам варто ще раз подумати, чи потрібні вам такі стосунки.

Сміх

Можливо, цей пункт вас дуже здивує, але в стосунках він доволі важливий. Ви повинні вміти разом посміятися, тому що ця емоція об’єднує людей. Якщо ваш партнер взагалі не вміє веселитися і вміє лише ображатися, то як бути у складних ситуаціях? Як знімати напругу та розслаблятися? 

Зростання

Людям притаманно рости та навіть трохи змінюватися. Всі ми прагнемо чогось більшого. Але якщо вашого партнера все повністю задовільняє й він не збирається зростати та будувати своє життя – не думаю, що це найкращий варіант майбутнього. Ви ж не хочете постійно стояти на місці та жити у справжній клітці? Партнери повинні мотивувати один одного.

Безпека

Поряд зі своїм чоловіком, жінка завжди почувається у безпеці. Якщо у вас цього почуття немає і ви просто не можете сподіватися на його допомогу – це просто не ваша людина. Справжній чоловік завжди повинен допомагати своїй жінці та підтримувати її. Якщо ви не можете на нього розраховувати, тоді для чого він вам взагалі потрібен? 

Спілкування

Люди були створені для того, аби спілкуватися. Без соціуму просто неможливо жити, тому що це справжня потреба. Якщо ж ваш партнер не хоче з вами спілкуватися та просто говорити на різні теми, можливо він взагалі не хоче будувати з вами стосунки? Ви повинні розуміти, що щасливі стосунки матимуть шанс бути лише тоді, коли обидва партнери будуть готові відверто поговорити про свої проблеми.

Розуміння

Ідеальних людей не буває. Це повинні засвоїти і ви, і ваш партнер. Він не має права звинувачувати вас у скоєнні певних помилок та промахів. Нам властиво помилятися та вчитися на своїх помилках. Це цілком нормально. Ваш партнер також не бездоганний.

Чесність

Чесність – один з китів, на якому тримаються міцні та щасливі стосунки. Важливо завжди бути відвертими зі своїми партнерами. Навіть якщо хтось із вас скоїв помилку, її необхідно визнати та чесно про все поговорити.

У стосунках має жити правда, навіть якщо вона може завдати болю.

Свобода

Кожній людині необхідна свобода та особистий простір. Ваш чоловік має розуміти, що час від часу, вам просто необхідно провести час наодинці, або просто розважитися з подругами. Він також має таке право. Якщо партнер забороняє вам ходити будь-куди без нього, це вже не нормальні стосунки.

Повага

Без поваги один до одного вам стосунків не побудувати. Бувають часи, коли почуття трохи згасають і ви вже не відчуваєте тієї ейфорії. В такі моменти, врятувати ваші стосунки може саме повага. Якщо між вами її немає, то гармонійних стосунків не буде теж.

Підтримка

Кожній жінці необхідна підтримка, тому що всі проблеми та навіть помилки вона сприймає набагато емоційніше за чоловіка. Якщо він зможе просто мовчки переробити щось, то жінка буде сильно переживати і нервувати. У такі моменти хочеться відчувати підтримку великого та сильного коханого чоловіка.

Доброта

Всі люди заслуговують доброго ставлення. Так, часом ми всі втомлюємося і навіть говорити ні з ким не хочеться, але коли жінка старається для свого чоловіка, вона заслуговує хоча б на просте “Дякую”. Якщо чоловік сприймає вас як належне, з цих стосунків не вийде нічого хорошого.

Вірність

Вірність – це ще одна базова річ у будь-яких стосунках. Якщо ви розумієте, що ваш партнер ще з самого початку не припиняє фліртувати та залицятися до інших дівчат, то це не зміниться ніколи. Навіть якщо ви одружитесь та матимете дітей, він все одно буде таким, тому що люди не змінюються. Не дозволяйте чоловікові руйнувати свої кордони та принципи, тому що потім це може зайти надто далеко.

Ви погоджуєтеся, що ці речі просто необхідні в стосунках?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector