15 речей, які має зробити кожна жінка до 40 років

Цей список склала звичайна жінка, але в ньому є такі пункти, над якими й справді хочеться задуматись. Інколи суб’єктивне переростає в дещо більше.

1. Хоча б раз змінити кар’єру

Нашу кар’єру ми починаємо ще в дуже юному віці. Коли починаємо досягати певних успіхів, то нам здається, що це робота всього нашого життя, але лише потім, років до тридцяти багато людей усвідомлює, що це зовсім не те, чим вони хотіли б займатись. Є робота, яка приносить достаток, а є така, що відповідає за задоволення. Спробуйте хоча б дві.

2. Зробити щось божевільне

Шалені вчинки — то не лише про 20-річних студентів. Якраз в тридцять років і хочеться змінити своє життя, переїхати в іншу країну, зайнятись тим, що до душі. Зробіть це!

3. Жити відповідно до своїх можливостей

40 років — достатній вік для того, щоб уже стати фінансово незалежною жінкою. Не потрапляйте в кредити, не беріть розстрочки і не позичайте навіть у найближчих. Не треба показового багатства. Живіть так, як дозволяють вам ваші доходи.

4. Полюбити себе

Особливо важко це зробити, особливо жінкам. Часто проблеми з самооцінкою вилізають боком і в 40, і в 50 років! Старайтесь для себе, полюбіть кожну свою зморшку, неідеальну талію і пухкі губи. Ви — прекрасна!

5. Бути ефектною

Не лише дівчата можуть вражати своєю зовнішністю. У вас є всі шанси, щоб бути з ними на рівні, так ще й життєва мудрість. За роки ви зрозуміли, що вам личить, а що ні. Вражайте себе і інших! Тільки в міру, звісно, легкий макіяж, стильний одяг, трохи манер — і ви виглядаєте просто чудово.

6. Іти за мрією

Для когось це кредо їхнього життя, а хтось не можу насмілитись зробити перший маленький крок усе життя. Але ви будете потім дуже жаліти. Тож спробуйте!

7. Побувати в іншій країні

У вас може змінитись все: бажання, цінності, пріоритети. Ви краще пізнаєте самі себе.

8. Вийти із зони комфорту

Якщо постійно існувати в мильній бульбашці, то ніякого прогресу у вашому житті не відбудеться. Для того, щоб покращувати своє життя і себе — потрібні зміни, а вони переважно за цією кулькою.

9. Знайти сенс життя

Вірите, що у вас є призначення? Знайдіть його! Це важко, складно, інколи доводить до сліз. Але як тільки вам вдасться — життя зміниться.

10. Створити список вимог для чоловіка і на менше не погоджуватись

Часто жінки перебувають в розлученні до 40 років, а дехто встигає й кілька разів одружитись та розлучитись, не говорячи вже про стосунки, які не розвинулись до рівня шлюбу. Тепер ви точно знаєте собі ціну і не дозволите себе ображати. Знайдіть того, хто цінуватиме вас.

11. Знати собі ціну

Жінки в цьому віці вже знають, чого хочуть, тож вони добре пам’ятають свої бажання і потреби. Ваша зосередженість та розуміння усього навколо дозволить вам стати цінною особистістю.

12. Почати спочатку. Повністю спочатку

Страшно все кинути і залишитись самотньою, та ми не пропонуємо цього робити, якщо такої потреби немає Та якщо ви бачити, що життя протікає не так, як вам хочеться, то залиште усе. Почніть спочатку.

13. Любити всім серцем

Не бійтеся любові. Це в юності ми могли боятись, приховувати свої емоції, боятись бути слабкими і боятись бути засудженими. Тепер ми закриваємось, щоб нам не зробили боляче, але не забувайте, що справжня любов — це тільки щастя.

14. Розповісти про свої почуття

Йдеться не лише про добрі почуття, а й про негативні. Якщо вас щось не влаштовує, то скажіть про це. Так, якщо це близька людина, то не хочеться її ображати чи неприємно дивувати, але дозволяти іншим робити вам боляче теж не можна. Говоріть, просто не забувайте про етику.

15. Написати історію

В такому віці жінка має достатньо досвіду для того, щоб написати їх та поділитись із дітьми. Якщо ви не думали про це, то задумайтесь. Прямо зараз. Сформулюйте кілька порад, які виплили з ваших життєвих уроків. Ви ж така мудра, чому не допомогти власним дітям?

Який з цих пунктів сподобався вам найбільше?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector