9 ознак чоловіка, який завжди тебе любитиме

Знайти чоловіка, про якого із впевненістю скажеш: “Він буде зі мною до кінця” — важко. Але реально.

Саме тому при зав’язуванні стосунків з чоловіком мрії ви просто літає в хмарах, бо ж це таке щастя! І ось ви можете переглянути 9 ознак того, щоб він не покине вас.

1. Він хоче вам догодити

Він робить усе, що тільки від нього залежить, щоб догодити вам, щоб ви були щасливою. Він буде вислуховувати ваші дівчачі історії, робитиме масаж після важкого дня і приготує вечерю, якщо ви втомились. Чоловік буде покращувати ваше життя.

2. Він постійно хоче бути з вами

Якщо він постійно шукає причин, щоб зустрітись із вами, з нетерпінням чекає зустрічі і радіє, як дитина, коли бачить вас, то він точно сильно вас кохає і не планує залишати.

3. Секс для нього не головне

Звісно, всі люди люблять секс, це стосується і чоловіків, і жінок. Йому добре із вами, але секс — не основна причина ваших стосунків. Він хоче з вами чогось більшого, ніж просто ліжко.

4. Він думає про вас, приймаючи важливі рішення

Він порадиться із вами, змінюючи роботу. Він не обере для вас нове житло, яке буде далеко від вашої роботи. Останнє слово може бути за ним, але він завжди врахує ваші інтереси.

5. Він розповідає те, про що не розповідав нікому

Він може розповісти вам потаємні речі, які про нього не знає ніхто. 

6. Він не фліртує з іншими

Не треба стежити за ним, контролювати його телефонні дзвінки та повідомлення, перевіряйте, скільком дівчатам він лайкнув фото. Якщо він дивиться лише на вас, то нема чого переживати.

7. Він говорить про майбутнє

Коли мова заходить про плани на сім’ю, великий будинок, дітей і собаку, то він не втікатиме від розмови. Йому не складно поговорити про це із вами.

8. Він демонструє вас світу

Якщо він з гордістю показує вас батькам, друзям, родичам, то ви вже на високій сходинці. Він пишається вами, бо по вуха закоханий!

9. Він робить вас особливою

Він може не називати вас принцесою, але поводитись так, наче ви й справді принцеса. Він турбується про вас, організовує ваш комфорт вдома, він хоче, щоб вам було добре. Бо знає, що ви особлива.

Погоджуєтесь?

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector