15 речей, які завжди роблять сильні жінки (але ніколи не говорять про них)

У світі утвердився стереотип про те, що сильні жінки надто самовпевнені і дуже вперті, а ще про них говорять, як про залізних леді, які не знають як можна любити когось, окрім себе. Та це все є неправдивою інформацією, адже у душ кожна жінка – залишається жінкою.

Насправді у сильних жінок дуже чиста совість, велика душа та є хороше відчуття відповідальності.

Якщо вам поталанило бути сильною жінкою – вітаємо! Після прочитання цієї статті – ви ще більше будете цінувати свій характер.

1. У них обмежене коло близьких друзів.

Жінки, що мають міцний характер добре розуміються в людях, тому не підпускатимуть до себе осіб, які хочуть скористатися їхньою добротою або статусом.

Тому, у сильних жінок найкращі друзі та прекрасне коло спілкування. У них завжди є людина на яку вони можуть розраховувати. Відповідно, що це взаємно.

2. Вони вміють планувати і ставити перед собою правильні цілі.

Сильні жінки тому і сильні, бо вміють досягати своїх мрій та цілей. Вони точно знають чого хочуть тут і зараз, а ще ці жінки спланують свій час на перед.

3. Їм подобається конкретика.

Якщо вони мають плани, то ці події просто мусять відбутися, і не дай Боже, хтось їх підведе. Плани мусять бути виконаними і крапка! Чи це зустріч з друзями, чи робота – не важливо.

4. Вони можуть похвалитися хорошими знайомствами.

Так, сильні жінки постійно обмежують себе у знайомствах, але познайомитися з потрібною людиною вони можуть завжди. Їхня телефонна книга переповнена важливими номерами.

5. Сильні жінки впевнені в собі.

Сильні жінки ніколи не заздрять іншим, адже знають, що нічого без праці не дається. Вони просто працюють і знають скільки коштує їхній час.

6. Сильні жінки можуть постояти за себе (і за інших).

Сильна жінка вміє гарно відстоювати свої права, інтереси. Так само, вони не змовчать, коли стануть свідками якоїсь не справедливої ситуації.

Підбирати слова та вистрілювати ними, як пістолетом – їхнє хобі.

7. Вони вміють приймати ситуацію.

Сильні жінки прекрасно розуміють, що нічого не можуть зробити із поганими подіями окрім того, як прийняти їх і працювати над тим, аби все стало краще і легше.

8. Сильні жінки люблять бути самотніми.

Сильна жінка – розумна жінка, тому їй ніколи не сумно бути сам на сам з собою.

Так, вона мріє про хороші стосунки з чоловіком, проте вона сильна і їй потрібен ще сильніший чоловік, а таких знайти важко.

9. Вони відлякують ненадійних чоловіків.

Чоловік, який не знає чим зайнятися уже як 30 років, точно не підійде для сильної жінки, та й самі вони не будуть проявляти інтерес до неї, адже відчувають цю прірву.

10. Їм подобається робити перший крок.

Тільки сильна жінка знаходить собі людину з якою їй комфортно і хочеться прокидатися щоранку, то вони можуть зробити перші кроки для відносин самостійно, адже знають, що їх чоловіки часто бояться.

11. Вони захоплюються іншими сильними жінками.

Сильні жінки бачать одна одну з далеку. Тому, вони залюбки будуть обмінюватися досвідом, розповідати про свій шлюх до успіху і давати, вислуховувати поради. Для них важливо знайти копію себе і переконатися, що їхня сила прирівнюється до сексуальності.

12. Вони хороші подруги.

Сильна жінка дружить тільки з дуже близькими для себе людьми, тому готова допомогти тим, кого люблять у будь-який час.

13. Сильні жінки – феміністки.

Так, вони є феміністками, проте навіть не здогадуються про це. Сильна жінка на підсвідомому рівні знає, що має рівні права із чоловіками, тому навіть не бачить потреби заперечувати або стверджувати це.

14. Сильні жінки народжуються у інших сильних жінок.

Оскільки, діти повторюють поведінку батьків, то можна зробити висновок: мама сильної жінки, теж є сильною жінкою.

15. Вони відмінні менеджери.

Сильна жінка наділена високими інтелектуальними здібностями, а ще вона є прекрасним лідером, тому їй пасують керівні посади.

Ці жінки вміють правильно мотивувати та допомагати у розвитку.

А ви вважаєте себе сильною жінкою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector