Причини зрад різних знаків Зодіаку

Любителям астрології буде цікаво дізнатися, що є знаки Зодіаку, які більш схильні до зради, ніж інші. Але несправедливо називати їх зрадниками, бо при певних обставинах будь-який знак Зодіаку може обдурити. Важливо зрозуміти, в чому полягає причина, яка приведе до цього. Ось чому людина зраджує в залежності від її знака Зодіаку:

Овен: слабкий партнер

Овни не люблять зраджувати, але вони сповнені енергії і потребують партнера, який ні в чому не буде їм поступатися. Слабкий і інертний партнер в один прекрасний день змусить їх поглянути в інший бік. Якщо Овен випадково зустріне яскраву і цікаву людину, він не зможе втратити можливість завести з нею роман.

Телець: погані відносини

Телець – це не тільки земний, але й фіксований знак. З цього випливає, що для людей даного сузір’я зрада – щось надприродне. Невірність просто не в їх природі. Але бувають відносини, в яких або вони, або партнер не беруть на себе достатньо зобов’язаньДо такого спілкування Тельці відносяться легко і можуть зрадити.

Близнюки: образа

Близнюки відомі своєю дуалістичною природою, але не всі з них – зрадники. Вони дійсно люблять спілкуватися з різними людьми і інтелектуальну стимуляцію, але не будуть зраджувати без причини – найчастіше вона полягає в тому, що партнер образив їх почуття. Близнюки не будуть ділитися справжньою причиною зради, оскільки їм боляче згадувати про неї.

Рак: відсутній партнер

Раки дуже дбайливі і вони люблять, коли до них ставляться так само. Для них дії говорять гучніше слів. Але якщо людина цього знаку відчує себе покинутою, вона може знайти тепло в чиїхось обіймах. Раки не шукають цього, але зрада може трапитися випадково. Втім, Рак ніколи не буде зраджувати регулярно, і це просто неможливо, якщо партнер приділяє достатньо уваги.

Лев: брак уваги

Лев – фіксований знак, тому для них природна вірність. Попри те, що Леви вважають за краще вести активне соціальне життя і бути на видноті, вони не будуть зраджувати своєму партнеру тому, що знайшли когось кращого. Однак Леви можуть зробити це через нестачу уваги у відносинах. Ці люди потребують пильної уваги і компліментів, щоб бути щасливими.

Діва: непослідовність партнера

Коли відносини недостатньо добре сплановані, а партнер не відрізняється постійністю і впевненістю, Діви сильно засмучуються. Вони не схильні до невірності, але іноді знаходять розраду в комусь, хто дуже дисциплінований і стабільний.

Терези: нерозуміння

Терези – романтична натура, які відомі своєю нерішучістю і бажанням догодити людям. Вони люблять зважувати всі варіанти і тільки потім приймати рішення. Коли всі рішення приймає партнер, Терези можуть віддалитися і навіть зрадити. Вони можуть бути непостійними і ця мінливість виникає через несправедливе ставлення.

Скорпіон: відсутність глибокого зв’язку

Як і інші фіксовані знаки, Скорпіони вважають за краще мати тільки одного партнера. Вони навіть пишаються тим, що можуть протистояти найгарячішим спокусам. Але все ж, якщо їх відносини поверхневі, вони можуть зрадити, перебуваючи в пошуках чогось більш глибокого.

Стрілець: через рутинні відносини і нестачу свободи

Стрілець – знак, який не може без свободи і пригод. Залежний і передбачуваний партнер може їм набриднути. Цікаво, що часто Стрільці не розглядають свої пригоди як зраду. З їх точки зору стосунки вже закінчилися, коли партнер почав обмежувати свободу. Це не означає, що Стрільці не терплять зобов’язань, вони просто мають потребу в партнері, який буде підтримувати їх інтерес.

Козеріг: різні думки про роботу і гроші

Козероги практичні, дуже багато працюють і люблять збирати на майбутнє. Коли партнер не докладає ніяких зусиль для досягнення цілей, вони починають віддалятися. Люди цього знака не завжди зраджують в прямому сенсі, але вони починають «бути одруженими» на роботі або якійсь ідеї.

Водолій: потреба в нових відчуттях

Водолій – фіксований знак, тому їм подобається стабільність, а значить їм до душі залишатися з одним партнером. Бажання зраджувати виникає у них через те, що їм хочеться чогось нового і незвичайного. Тоді вони можуть бути на подив безрозсудними. Якщо партнер дізнається про сторонні відносини, Водолій припинить їх, але згодом може завести нові.

Риби: втеча від реальності відносин

Риби схильні тікати від проблем у вигаданий світ. Вони рідко зраджують фізично, але можуть створювати емоційний зв’язок з кимось, щоб пом’якшити біль, коли в їхніх стосунках не все гладко. Деякі представники знаку зраджують і по-справжньому, роблячи це, оскільки думають, що їх обман ніколи не буде розкритий.

Ви коли-небудь зазнавали зради? Що ви при цьому відчували?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector