17 чарівних порід собак, про які ви ніколи не чули

У світі існує більше тисячі порід собак. Маленькі та великі, пухнасті та короткошерсті. Здається, що ми бачили різних чотирилапих друзів. Однак, є такі породи, які популярні тільки у певній країні та до сьогодні ви б могли навіть не знати, що існують такі собаки. Ми зібрали для вас 17 фото рідкісних та цікавих порід. Адже такі тваринки цікаві та неповторні!

Салукі або перський тхір

Ця порода славиться своєю витонченістю та терпеливим характером. Часто саме цю породу імператори брали на полювання, адже вони дуже спритні пси – можуть розвивати швидкість до 69 кілометрів у годину.

Денді-дінмонт-тер’єр 

Ці малюки важать від 7 до 11 кілограмів. Їх розводили королівські мисливці, адже завдяки малому росту собаки могли з легкістю залізати у нори до лисиць, борсуків та єнотів.

Ксолоїтцкуїнтлі 

Насправді, це найстаріша порода собак у світі. Майже 3500 років тому вона була вірним охоронцем для племені майя та ацтеків. Також люди вірили, що чотирилапі друзі проганяють злих духів та оберігають родину від демонів. 

Бергамська вівчарка 

Не дивлячись на свій цікавий зовнішній вигляд та великий ріст, така собака чудово ладнає з маленькими дітками. Завдяки такій кудлатій шерсті, яка нагадує мотузки, пес отримує тепло. Також ця порода користується популярністю серед фермерів. 

Пулі

Ще одна порода з незвичною шерсткою, за якою потрібно ретельно доглядати. Ці собаки легко піддаються дресурі та будуть слухатися навіть команди від малої дитини. Здається, що у неї нескінченний запас енергії та сил. 

Босерон або французька вівчарка

Цю породу вивели французькі фермери для охорони великої рогатої худоби. Не зважаючи на свій страшний зовнішній вигляд, який нагадує вовка, ця собака досить товариська та слухняна. 

Шипперке

Досить маленька за розмірами собачка, але дуже допитлива. Їй цікаво запхати свого носика у кожен куточок квартири. Однак, не кожному під силу приборкати її норовливий та вредний характер. Вони справжні капризулі!

Бріард 

Це дуже благородна тварина. Під час Першої світової війни  у Франції вони допомагали лікарям шукати поранених солдатів. Пси могли тягнути дорослу людину до медичного пункту. Також були чудовими поштарями та долали тисячі кілометрів для передачі важливої інформації. 

Чірнеко дель Етна 

Цю тварину називають ще сицилійським хортом. Її вивели ще десятки століть тому, але тільки декілька років назад цю породу визнали офіційно.

Хар’єр 

Це популярна мисливська порода. Не дивлячись на середній ріст, здатна наздогнати зайця чи лисицю. Також гарно плавати, тому часто її використовують під час полювання на диких птахів. Собака покірна та ласкава, не бешкетує вдома та чудово грається з малими дітками. 

Кеесхонд 

Це ведмежатко ще називають німецьким вольфшпіцом. Її вага не перевищує 20 кілограмів, тому чудово підходить для багатодітної родини. Пристосована як до життя у квартирі, так і в селі. 

Плотт-хаунд

Користується популярністю у Північній Кароліні серед фермерів. Чудовий охоронець та товариш. 

Оттерхаунд

У неї досить хороший характер. Вона може гасати на сільському подвір’ї чи цілий день валятися на ліжку у квартирі. Також ця собака має чудовий нюх, часто її використовують у полюванні на качок та гусей, адже може відстежити птаху навіть через 72 години!

Шведський валхунд

Ця досить рідкісна порода просто не може прожити й хвилини без уваги свого господаря. Вона обожнює ігри та ласки, особливо – чухати животик. Також її ще називають вестготський шпіц. 

Кламбер-спанієль

Це вірна собака, яка завжди буде йти за своїм господарем. Вони чудові плавці та можуть долати навіть великі кучугури снігу. 

Леонбергер

Здається, що ця собака за розмірами нагадує справжнього лева, якщо не ведмедя. Її часто використовують фермери, адже ця порода є чудовими охоронцями та не бояться диких звірів. Також полюбляють гратися у м’ячик з маленькими дітками. 

Левхен

Це досить рідкісна порода собак. У 1973 році у світі існувало тільки 65 тварин. Свою наву отримала через шерсть, яка росте тільки біля мордочки, тим самим нагадує мініатюрного лева. Чудово підійде для життя у квартирі та не є вибагливим у догляді за собою. 

Яка порода вам найбільше сподобалася? Чи є у вас домашній улюбленець? 

Daryna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector