4 головні причини, чому він віддаляється від тебе

Ось кілька найпоширеніших причин, чому чоловіки віддаляються, коли здається, що починають закохуватися в дівчину.

Кожна дівчина, яку я знаю, стикалася з подібним сценарієм: вона зустрічається з хлопцем, все здається добре, а потім раптом він починає віддалятися від неї – спочатку емоційно, а потім фізично. Зазвичай дівчина не здогадується, що вона зробила не так, і чи варто намагатися повернути його.

Але найчастіше причина не в дівчині. Зазвичай це щось відбувається з самим чоловіком, навіть якщо він налаштований на серйозні стосунки. Хоча іноді не обходиться і без нашого впливу.

Ось кілька найпоширеніших причин, чому чоловіки віддаляються, коли здається, що лише починають закохуватися в дівчину:

1. Він боїться закохатися, боїться бути уразливим.

Більшість чоловіків, коли закохуються, борються з цими почуттями. Тому що це означає, що вони повинні відкритися дівчині і стати вразливими. Тому вони віддаляються, щоб розібратися в своїх почуттях і зрозуміти, чи готові вони до справжніх стосунків.

2. Ви занадто нав’язливі.

Це дійсно вина багатьох дівчат: ми можемо вимагати занадто багато уваги і спілкування. Якщо це схоже на вас, і ви помітили, що ваш чоловік почав віддалятися, то йому потрібний  особистий простір. Це потрібно навіть найбільш люблячому і закоханому в вас чоловікові.

3. Його щось турбує.

Коли чоловіки стикаються зі стресовою ситуацією, вони схильні втікати від усіх, щоб впоратися з цим. Суспільство вселило їм, що вони повинні бути сильними і стійкими, переживати все холоднокровно. Вони не мають права зірватися, як жінки. Тому просто ізолюють себе від усього на деякий час.

4. Він аналізує ваші стосунки.

У таких ситуаціях він не просто віддаляється, а стає холоднішим до вас, може навіть більше спілкуватися з іншими жінками, гуляти один, займатися чимось своїм. Тобто у нього дійсно є розумна причина віддалитися від вас. Пора поговорити.

У більшості випадків чоловіки повертаються після того, як деякий час побудуть на боці. А якщо ні, то бігати за ним все одно не мудро. Ви нікого не можете змусити бути з вами.

А як ви вважаєте, чому чоловіки ідуть?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector