4 ознаки того, що він хоче тривалих стосунків, але боїться зізнатися

Для правильного чоловіка ви завжди будете пріоритетом!

У вас в житті теж, напевно, бувало так, що після кількох побачень, ви починали шукати відповіді на запитання, чи закоханий він у вас чи ні.

Краще, звичайно, буде запитати про це безпосередньо. Можливо, виявиться так, що думки і почуття, які він носить в собі, співзвучні з тим, що відчуваєте і думаєте ви самі. Звичайно, для цього буде потрібно набратися сміливості, але якщо ви розраховуєте з цією людиною створити серйозні стосунки — то краще поговорити на цю тему відкрито.

Однак якщо ви не відчуваєте в собі сміливості почати розмову або хочете перестрахуватися, то зверніть увагу на ці 4 ознаки, які свідчать про те, що він відноситься до вас дуже серйозно.

1. Він завжди десь поруч з вами

Найперша і очевидна ознака: якщо він по-справжньому зацікавлений, він буде намагатися перебувати поруч з вами. Навіть якщо його не буде поруч фізично, він все одно намагатиметься дати про себе знати будь-яким способом.

Якщо ж в найромантичніший період залицянь вам частенько доводиться замислюватися про те, що його давно не було видно, то це означає, що скоро він назавжди зникне з поля зору. Тому що якщо чоловік хоче створити з вами тривалі відносини, він буде намагатися робити все, щоб ви не забували про нього.

2. Він все планує сам

Він буде бажати, щоб вся ваша свідомість була захоплена ним одним, тому постарається якомога раніше розпланувати всі найближчі ваші зустрічі. Він сам пропонує, що ви вдвох будете робити на вихідних, а в кінці побачення будує плани на наступну зустріч з вами.

І якщо до кінця зустрічі він скаже щось на кшталт: «Я напишу тобі … Може бути, як-небудь ще зустрінемося», тоді це точно є негарним натяком на те, що ви для нього є запасним варіантом.

Так що не потрапляйте в пастку, тому що для правильного чоловіка ви завжди будете пріоритетом. Як кажуть італійці, numero uno.

3. Розвиток відносин

Якщо у нього дійсно на вас великі плани, тоді буде намагатися проводити з вами якомога довше часу. Це означає, що він буде не просто фізично присутнім, але і постарається приділити вам всю свою увагу.

Він прямо попросить про те, щоб ви подарували йому свого часу, а у відповідь подарує вам всього себе. І завдяки йому ваші відносини зроблять новий крок вперед: він поділиться розповіддю про таємні моменти свого життя, розповість про свою улюблену музику, про роботу і інші важливі особисті подробиці, тому що хоче, щоб ви у всіх сенсах стали частиною його життя.

4. Відчуття спокою

Цілком природно, що поруч зі своїм чоловіком у вас виникає відчуття спокою і задоволеності. Ви будете почувати себе розслабленою в його присутності, тому відносини будуть прогресувати органічним чином.

Дослідження, проведене для книжкового проекту Everlasting, в ході якого було опитано найщасливіші подружні пари, дозволило з’ясувати, що головним «клеєм» їх відносин були комфорт і легкість, які вони відчували поруч один з одним.

Якщо відносини з обранцем більше нагадують боротьбу, то, можливо, прийшов час рухатися далі. Але якщо поруч з цим чоловіком ви заспокоїтеся і настрій піднімається, то, як то кажуть, треба брати!

Таким чином, в гармонійному союзі навіть процес подолання перешкод буде здаватися справою досить простою. У будь-якому випадку, проблеми у відносинах стануть відносно менш напруженими і більш простими для вирішення.

Якщо у ваших стосунках присутні всі ці 4 ознаки, то, значить, він і є «той самий». Дайте йому час подолати страх, перш ніж він зізнається у своїх почуттях.

І навіть якщо поки поруч з вами немає такого чоловіка, не варто засмучуватися. Пам’ятайте, що ви є прекрасною жінкою, гідною любові. Поява правильного чоловіка у вашому житті — це лише питання часу. Одного разу він з’явиться на порозі вашого життя, і ви все зрозумієте.

Чи була корисна ця інформація для вас?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: