4 знака Зодіаку, поради яких завжди потрапляють «у яблучко»

Життя любить приносити сюрпризи, часто рішення знаходиться не відразу, але щасливий той, у кого є справжні друзі.

Розглянемо 4 знаки Зодіаку, які не побояться і пораду дати і гірку правду сказати тоді, коли не дуже-то і хотілося б її чути.

Овен

Овен один з тих знаків Зодіаку, який протягне руку допомоги в скрутну хвилину, але не для того, щоб вибратися з глибокої ями, зовсім ні. Овен витягне з ями, але для того, щоб ще болючіше штовхнути. Овен щиро вірить, що ніщо так не пробуджує людину, як проблеми і труднощі. Він з тих, хто любить споглядати як борсається той, хто зовсім не вміє плавати. Садист, подумаєте ви, о ні, він реаліст. Овен розвінчаємо всі ваші страхи, піддасть жару для стимулу і покаже, що настав час для рішучих і відважних вчинків.

Телець

Спокійний і розважливий Телець ніколи не буде гасити пожежу водою, оскільки він завжди при собі має вогнегасник. Філософський погляд на життя Тельця допоможе вам знайти спільну мову з вашими недоброзичливцями. Навчить приймати рішення тільки на холодну голову і обов’язково завтра, бо на думку Тельця вирішення проблеми відразу не приходить, потрібно подумати, добре поїсти, міцно поспати, а вранці, бац і вирішення проблеми вже крутиться в голові. Сам так робить і інших також вчить. Спробуйте, може і вам допоможе. Зірки вважають, що такого добряка в особі Тельця вам точно не знайти, крім «блискучих порад» він допоможе і довгим рублем. Надійним і розумним повинен бути той, кому не байдуже чуже горе.

Лев

Лев володіє 2 відмітними рисами характеру: обожнює себе і обожнює штовхати свою власну франшизу популярності. Егоїст і нарцис в одному флаконі. Не дивуйтеся, тому що це правда. Ну і що може розумного вам сказати Лев? Річ у тому, що, коли Лев слухає вашу сповідь про проблеми, він починає зсипати слушними порадами і пропонувати найпростіше рішення проблеми, але буде говорити обов’язково при свідках, щоб справити на всіх незабутнє враження. Але і при цьому є серед Левів і ті, хто буде з вами до кінця, поки не побачить білий прапор від ваших противників. Допоможе вирішити проблему, чого б це йому не коштувало.

Козеріг

Стане вашим особистим полководцем. Ніколи не піде назад. У резерві у Козерога для вас завжди є план Б, потім і В, та що й казати планів стільки, що на весь алфавіт вистачить. Для Козерога не існує безвихідних ситуацій. Якщо Козерога закрити в кімнаті з бомбою, то він докладе всі свої розумові та фізичні здібності, щоб знешкодити її. Козеріг не буде заламувати руки і кричати, він візьме вас за руку і піде разом в епіцентр ваших проблем, щоб вирішувати все те, що ви так старанно натворили.

Ви б додали ще когось до цього списку?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: