Для яких знаків Зодіаку 2020 рік буде найуспішнішим?

Згідно зі східним гороскопом, у 2020 році особливо пощастить цим 3 знакам однієї стихії!

Наявність індивідуального гороскопа допомагає знайти відповіді на багато питань. Загальний пазл, який здатний поглянути на ті чи інші речі іншими очима. На початку року, кожен з нас замислюється над тим, яким буде новий рік, що він принесе.

Земні знаки — Козеріг, Телець, Діва

Згідно зі східним гороскопом, у 2020 році особливо пощастить земним знакам, в першу чергу Козерогу, потім Тельцю і Діві. Знаменита земна трійця, використовуйте час у 2020 році по максимуму і не пропустіть свій шанс перейти на новий етап розвитку.

Козеріг відчує себе відносно спокійно у 2020 році. Хоча планета Сатурн рухається в Козерозі протягом останніх 2 років, створюючи певні труднощі для представників цього знака, але у 2020 рік ознаменований як час абсолютної перемоги над усім, повного щастя, прекрасна пора, яка значно полегшить життя Козерогу, подарує нові можливості досягти успіху, тому Козероги, виробіть у 2020 році міцну основу для подальшого 12-річного циклу.

2020 рік для Тельця час нових відкриттів власних можливостей. Досить спочивати на лаврах нажитого, прийшов час рухатися вперед. Настає час як для активного навчання, так і для подорожей. Особливо заповзятливі Тельці зможуть поєднати приємне з корисним. Нові проекти, пов’язані із закордонними поїздками, нові знайомства, нові емоції і знання допоможуть Тельцям вийти на новий професійний рівень.

2020 рік для Діви — це гарний час для створення сім’ї. Старі відносини перейдуть на новий етап розвитку, але можливі і нові знайомства, які будуть зі щасливим кінцем, дзвоном кришталевих келихів і зізнань у коханні.

Водні знаки — Скорпіон, Рак, Риби

2020 рік вдалий і для знаків стихії Води, таких як Скорпіон, Рак і Риби.

Рак повинен навчитися дипломатії і компромісу, 2 основи для легкого і ненав’язливого руху в професійному розвитку.

Скорпіону у 2020 році пощастить на нові знайомства. Це хороший рік для відкриття нового бізнесу, налагодження контактів.

Що стосується Риб, то висока ймовірність завести нових друзів, а також можливість взяти участь в новому проекті. В цілому, рік для Риб дуже позитивний у всьому.

Вогненні знаки — Овен, Лев, Стрілець

Що стосується знаків стихії Вогню і Повітря, то давайте почнемо з Овна — Кар’єрні проблеми будуть турбувати Овна вже на початку року, але не варто опускати руки.

Вважайте це можливістю для професійного зростання. Просування по службових сходах вам буде гарантовано, якщо забудете про свою імпульсивність і зарозумілість.

Для Лева —  можуть бути актуальні теми, пов’язані зі здоров’ям, зміною роботи або з роботою в цілому. В цьому році у Лева буде багато роботи, тому варто заздалегідь запланувати свою відпустку, щоб не забути про неї, за купою офісної роботи.

Для Стрільців це хороший рік поповнити свій тугий гаманець. Заробите стільки, а й також все витратите на покупки.

Повітряні знаки — Близнюки, Терези, Водолії

Знакам стихії Повітря слід знати, що 2020 рік — це рік трансформації, духовного зростання, оновлення.

Близнюкам надається можливість почати нову справу, внести значні зміни в існуючі проекти. Потрібно нове бачення справи. Минуле має залишитися в минулому! Рухайтеся вперед!

Терези зможуть вирішити проблему з квартирним питанням у 2020 році. Буде можливість поміняти, купити або розширити будинок в цьому році, очікуються поповнення в родині.

2020 рік, рік духовного пошуку у Водоліїв. Багато Водоліїв можуть виявити в собі приховані здібності, особливі таланти. Загалом це рік духовного зростання, розуміння своєї місії, єдності зі світом.

Яких змін ви б хотіли б зазнати в 2020 році?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: