5 причин, чому нас тягне до людей, з якими немає майбутнього

Попри всю драму в ваших відносинах і біль, який заподіює ця людина, ви бачите в ній щось особливе …

Романтичні стосунки починаються, коли дві людини (з якоїсь незрозумілої причини) починають тягнутися один до одного. І як би сильно ви не прагнули знайти свою другу половинку, складно передбачити, хто виявиться здатним заповнити наше серце любов’ю.

Що ж відбувається, коли нас починає тягнути до людини, з якою не судилося прожити довго і щасливо?

Чому нас так сильно тягне, що ми з разу в раз даємо ще один шанс і не бажаємо відпускати? Хоча і в глибині душі розуміємо, що цього робити не варто.

Швидше за все, однозначної відповіді на це питання не існує. Жодна людина, в житті якої відбувалося щось подібне, не розуміє, чому вона продовжує чіплятися за того, хто не здатний створити здорові відносини.

Грунтуючись на власному досвіді і досвіді моїх знайомих, я прийшла до деяких цікавих висновків. Ось деякі з них…

1. Ви вірите, що він знає і розуміє вас.

Попри всю драму в ваших відносинах і біль, який заподіює ця людина, ви бачите в ній щось особливе. Вірите, що вона знає і розуміє вас. Вам здається, що разом ви зможете подолати всі проблеми, що існують у відносинах.

Шкода, але частіше за все цього не відбувається. Сильний потяг, який ви відчуваєте, зовсім не означає, що ви зможете повністю зрозуміти (і розумієте) один одного. Саме тому ви вже розлучалися в минулому, чи не так?

Цілком можливо, у вашого партнера серйозні проблеми. Можливо, що йому необхідно розібратися з самим собою. Найкраще, що ви можете для нього зробити – підтримувати його як друг. Але якщо це заподіює вам занадто сильний біль, припиніть відносини.

2. Ви вірите, що допоможете партнеру змінитися.

Це, напевно, найголовніша причина, чому люди не можуть повністю розірвати відносини, які отруюють їхнє життя. Ви щиро вірите, що здатні допомогти йому змінитися.

Багато хто просто не розуміють, що якщо людина сама не хоче змінюватися, її ніхто не змусить. Та й вам ніхто не давав права «ставити експерименти» на людині. Єдине, що ви можете зробити – залишити її в спокої і дозволити самостійно розібратися зі своїми “демонами”.

3. Ви думаєте, що самі в усьому винні.

Коли відносини досягають «точки неповернення», ми починаємо згадувати про те, що було в них не так. Згадуємо про конфлікти і розбіжності, про небажання партнера розвивати відносини і про багато іншого.

У разі, коли мова йде про токсичні відносини, ви легко можете почати звинувачувати себе у всьому, що відбувається. Якийсь час ви можете всіляко боротися і відштовхувати від себе подібну думку. Але в підсумку все одно прийдете до висновку, що відповідальність за всі проблеми в стосунках лежить саме на вас.

4. Навколишні радять вам боротися за цю людину.

Ніколи не приймайте подібне рішення на основі порад інших людей, навіть якщо вони вам бажають добра. У відносинах можуть бути тільки двоє людей. Не варто вмішувати сюди третю сторону. Саме завдяки втручанню інших і їхніх порад ми дуже часто не можемо розібратися з відносинами, які отруюють нам життя.

5. Ви думаєте, що вас тягне до людини, тому що ви її любите.

Багато з нас проходили через подібне. Багато з нас плутали любов із закоханістю чи сексуальним потягом. Якщо з вами відбувається щось подібне, і ви розумієте, що обманюєте самі себе, вам необхідно пригальмувати і добре подумати … Якщо ви постійно сумніваєтеся в тому, чи потрібні вам стосунки з цією людиною, – це точно не любов.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector