5 продуктів, які не приносять жодної користі, хоча ми щодня їх купуємо

Рахувати, на що ми з чоловіком витрачаємо гроші я почала цього літа. Зробила табличку, куди записувала усі наші розходи: продукти, комунальні, розваги.

Найбільше мене привела в шок графа з продуктами. Виявляється, ми купуємо багато непотрібних і шкідливих харчів.

Ціни на них завищені, склад незрозумілий. Тому я вирішила відмовитись від цих 5 продуктів. Їх можна замінити на домашні смаколики. Доведеться повозитись, та що поробиш.

1. Копчена грудинка.

Це найдорожчий продукт у списку. Як на мене, найнекорисніший. Мій чоловік часто любить балувати цією смакотою. Може витратити на середній кусочок 200-300 гривень. А це немалі гроші. Її легко можна замінити на щось інше. Або ж як чоловіку закортить я зроблю сама.

2. Сосиски/сардельки

Скільки я передач передивилась, де розповідали, що магазинні сосиски зроблені з паперу. Не мають ніякої харчової цінності, а приносять лише шкоду. Краще помучитись, але зробити їй вдома.

А ціна в супермаркеті на них захмарна. Дитячі сосиски коштують близько 100 гривень. Ні, можна, звісно, купити і за 20 гривень, але потім можна в лікарню з отруєнням ще потрапити, не доведи Господи.

Був час, коли я взагалі їх не купувала. Але, потім був такий період, у нас з чоловіком добавилось роботи і не було достатньо часу, аби готувати. Тож довелось перебиватись тим, що простіше. 

Та потім я зрозуміла, що це не вихід. І вирішила, що у вихідний день, ми виділимо час і наробимо домашніх пельменів, закинемо у морозилку, а потім витягнемо, як потрібно швидко щось зготувати. 

3. Печиво

Не купляю. Почала пекти сама. Хоч це і дорожче, ніж купити, та набагато смачніше і корисніше. Якось ходила, дивилась на склад магазинного печива. Суцільні жир: рослинний, кондитерський і тому подібне.

Краще посмакую печиво раз у тиждень, але точно знатиму, з чого воно зроблене.

4. Цукерки

Так, акі звичайні вагові. Давно мене почали турбувати. Там така ж історія, як і з печивом. Усе має поганий склад. Заміняю на домашній мармелад, або чорний простий шоколад.

5. Йогурт

Якось я побачила рецепт приготування йогурту в домашніх умовах, без спеціальних приладів. Від тоді ми багато економимо на дитячих йогуртах, які коштують 50 гривень за три ковтки. А ще я придбаю собі йогуртницю – так буде навіть легше робити смачний продукт. Інколи додаю заморожені ягоди з дачі. За такий склад я можу бути впевнена. 

Провівши такий аналіз, я вирахувала, що нам з чоловіком вдається зекономити близько півтори тисячі гривень, не купуючи вищеперелічених продуктів. При цьому, ми харчуємось значно краще і ситніше.

А на які продукти ви витрачаєте найбільше грошей? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector