5-річна художниця створила власний стиль і тепер за її картинами стоїть черга

У наші дні, талановиті діти – не рідкість, але навіть попри це, всі вони вміють дивувати. І ось вам прекрасний приклад: 5-річна дівчинка з Філіппін вже стала відомим художником. Це не жарти! Люди дійсно замовляють у неї картини та платять за це гроші.

Надя Лаксон-художниця-самоучка, яка відкрила для себе любов до мистецтва під час пандемії. Оскільки її батьки Тіппі і Ніко працюють дистанційно, їм довелося знайти дівчинці якесь цікаве заняття, щоб вона не відривала їх від справ.

5-річна Надя Лаксон вже отримує замовлення на свої картини. В ексклюзивному інтерв’ю для AsianParent Тіппі сказав:

Ми були вдома і вона сподівалася проводити з нами практично весь час. Вона думала, що ми зможемо щодня з нею грати. Але як би нам не хотілося бути поруч, це було досить складно, адже нам обом необхідно було виконувати свою роботу.

Саме тому вони вирішили забезпечити її матеріалами для малювання. Спочатку Надя малювала крейдою, але з часом навчилася користуватися фарбами.

Все починалося як і у звичайної 4-річної дитини. Вона малювала різні незрозумілі фігури, а потім перейшла на малювання аквареллю. У мене в столі давно лежали акрилові фарби і я вирішила віддати їх їй.

Саме тоді дівчинка відкрила власний стиль малювання. Просто подивіться на картину, яку намалювала Надя, після того, як батько показав їй фотографії зроблені в Сіаргао. Хоч у Наді і є родичі, які захоплюються малюванням, вона ніколи не бачила їх робіт.

Стиль повністю її власний. Знаєте, коли кажуть, діти-природжені художники? Я думаю, що вона прекрасний приклад.

З того часу вони записали Надю в художній клас, щоб розвивати її талант і покращувати техніку.

Ви б купили собі картину юної художниці? Як вважаєте, чи є в ній щось особливе?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector