У важкі часи треба добре виглядати – з усіх сил (обшарпанцям не дають гроші)

У житті кожного з нас трапляються важкі періоди, коли все падає з рук. Однак у якому б становищі ви не опинилися, потрібно знайти в собі сили зібратися з думками і підвестися з колін. Приведіть себе в порядок й одягніть найкраще вбрання, щоб повернути успіх, визнання чи стабільне фінансове становище. 

На жаль, правда в тому, що обшарпаним людям допомагають неохоче. Один психолог вирішив провести експеримент і перевірити цю теорію на собі. Він вдягнув солідний костюм і взяв у руки кейс. Потім чоловік став посеред вулиці і почав просити грошей, мовляв, у нього вкрали гаманець. Перехожі зупинялися й висловлювали свої співчуття. Вони розмовляли з ним шанобливо і навіть пропонували оплатити незнайомцю послуги таксі.

Наступного дня чоловік змінив образ. Тепер він був з неголеною щетиною і в старому неохайному одязі. Він став посеред тієї ж вулиці, але більшість людей навіть не хотіли дивитися у його сторону. Одиниці кинули жебракові кілька копійок.

Ще одна ситуація: талановитий музикант збирав на своїх концертах цілі стадіони. Люди готові були заплатити шалені гроші, аби почути вживу його спів і гру. Однак коли він спустився зі скрипкою в метро у звичайному одязі, то перехожі кинули в його сумку лише кілька купюр. А все тому, що чоловік виглядав занадто просто і був у місці, де ніхто не має часу слухати якусь там незрозумілу музику…

На жаль, у свідомості сучасних людей закладений такий стереотип: той, хто бідно виглядає, не заслуговує на повагу чи увагу. У його сторону можна кинути жалісливий погляд або дати бідоласі символічну монетку. 

Ми не можемо вплинути на установки в голові оточуючих, але можемо підлаштуватися під обставини. Саме тому важливо дбати про свій зовнішній вигляд, одягати найкращі речі й завжди бути на висоті. У цьому полягає секрет успіху, про який неохайні бідняки можуть лише мріяти. Так, у світі жорстокі правила гри, але ваша гідність у ваших руках. 

А ви згідні з тим, що люди зневажливо ставляться до тих, хто виглядає бідно й неохайно? Чи помічали ви за собою подібну поведінку?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector