6 фраз, які ні в якому разі не можна говорити своїм колишнім

Розставання – це завжди складно і неприємно. Однак на цьому ваше життя не закінчується. Важливо зібратися з силами і рухатися далі. Для того, щоб уникнути хибних кроків, уникайте цих 6 фраз у розмові з колишніми:

6. Я сумую за тобою

Звичайно, що у кожної людини є свої слабкості. Людям властиво відчувати, переживати і робити імпульсивні вчинки. Якщо ви звикли проводити багато вільного часу з однією людиною, то не дивно, що після розставання вам кортітиме заповнити порожнечу. 

Однак в очах партнера ви будете виглядати жалюгідно і відчайдушно. Ви можете поділитися своїми переживаннями з близькими людьми, але не зі своїми колишніми. 

5. Я люблю тебе

Кожного разу, коли у вас стаються хвилини слабкості, згадайте, чому ви розійшлися з цією людиною? Так були і позитивні моменти, але все ж недоліків виявилося значно більше. Будьте сильними і залишайтеся при тверезому мисленні. Згодом ви подякуєте собі за свою мужність, а намагатися відносити стосунки не варто.

4. Ми можемо провести разом час

Друзів із колишніх партнерів не існує. Спільне минуле буде переслідувати вас і робити тільки боляче. Під час чергової зустрічі ви більше не зможете обіймати один одного, цілувати чи триматися за руки. Це лише зайвий привід для смутку. Знайдіть в собі сили триматися якомога далі від колишніх партнерів, про що ви згодом не пожалієте.

3. Мені жаль

Якщо ви образили свою другу половинку чи зрадили їй, тоді вам варто вибачитися. Натомість якщо жертвою стосунків стали ви, тоді не смійте шкодувати. Хіба ваша вина в тому, що вас ображали, обманювали, нехтували вами чи зраджували? Не варто намагатися відносити стосунки з такою людиною, тим паче шляхом власного приниження. Безпідставні вибачення зашкодять лише вам.

2. Я тебе ненавиджу

Насправді такі слова чітко вказують на ваші почуття і показують, що вам небайдуже. Ви досі думаєте про колишнього партнера, навіть якщо це в негативному ключі. Набагато краще утримувати мовчання, а байдужість ранить набагато більше, ніж слова. 

1. Ми можемо залишитися друзями

Як би ви не хотіли і на якій би позитивній ноті не закінчилися ваші стосунки, ви не можете залишитися друзями зі своїми колишніми. Адже у вас за спиною багато спільних спогадів. Якщо раніша були обійми, дотики і ласкаві імена, то зараз лише біль втрати кожного разу буде пронизувати вашу душу. Саме тому найкращий варіант – припинити спілкування. 

А які у вас є правила у спілкуванні з колишніми?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector