6 манер поведінки, які викликають симпатію в інших

Ці люди не несуть світ на своїх плечах, не маючи в собі того, що викликає негативну реакцію в їх оточенні. Вони поводяться легко і невимушено в вашій присутності.

Симпатичним людям властива аура впевненості і радості. Вони завжди усміхнені. Ці люди не несуть світ на своїх плечах, не маючи в собі того, що викликає негативну реакцію в їхньому  оточенні. Вони поводяться легко і невимушено в вашій присутності. Але звідки з’являється симпатія до цієї людини?

Ось вони, 6 манер поведінки, що викликають велику симпатію:

1. Вони не бажають нічого натомість

Люблячі люди настільки щирі, що нічого не просять. Вони ведуть з вами мирну бесіду за чашкою кави. Вони дивляться на вас і посміхаються. Їм дійсно не потрібно нічого, крім як бути поруч. Подібна приваблива персона може поставити в глухий кут. Багато років тому автор Тоні Моррісон розповів в одному зі своїх інтерв’ю американській тележурналістці таке: одним з найбільш важливих аспектів людської поведінки в суспільстві є мистецтво присутності з будь-ким. Якщо хтось заходить до приміщення, оточіть цю людину своєю увагою.

У чарівних людей є унікальна здатність – оточувати себе людьми задля привернення уваги. Вони бажають допомогти і будуть пропонувати допомогу з усією своєю щирістю. Кохана людина хоче допомогти вам. Однак робить вона це не для власної користі. Вона в черговий раз бажає упевнитися, що може бути корисною вам, тому що зуміла пережити цю боротьбу.

2. Вони мають неймовірну силу влади

Людина зі схожими життєвими інтересами охоче надає вам можливість обговорити подробиці свого життя. У моменти прощань ви думаєте про наступне: «Яка чудова людина, але я так нічого і не дізнався про неї». Вони роблять все, щоб ви відчули себе в центрі уваги зі своєю здатністю до лікувальної терапії. Бувало, ви самі собі зізнавалися: «Я ніколи і ні з ким не ділився цим раніше».

У цих людей є прекрасне почуття власної неперевершеності. Ось чому людині, що розповідає якусь цікаву історію, незрозуміло, чому її ніхто ні про що не питає. Причиною всьому неймовірна особливість симпатичної людини. До того ж вони не егоїстичні. Більш того, вони вважають, що кожна людина має відчути себе особливою. Зрештою, хіба ми не хочемо бути почутими?

3. Вони неупереджені

Люди, що вселяють симпатію, не мають тарганів в голові, як інші. Вони щасливі в своїй власній шкурі. Вони знають, що перебування в суспільстві має на увазі процес спілкування з багатьма людьми. Приваблива людина має здатність передавати цю впевненість іншим в момент спілкування. Ви не можете заздрити людині, яка надає вам простір для того, щоб ви добре себе почували. Вони з легкістю обсипають компліментами. Цим людям неважлива ваша оцінка з боку. Вони хочуть переконатися, що ви знаєте про  власну велич. Вони зроблять все, щоб ви відчували себе в своїй тарілці. При спілкуванні з такою людиною ви можете поскаржитися на що-небудь, але розмова перерветься фразою: «Хіба це не прекрасна можливість для вас».

4. Вони справжні

Людині, яка вселяє симпатію, нічого доводити. Те, що ви бачите – це результат її вчинків, які є справжніми у всіх аспектах життя. Якщо їм щось не сподобається, вони дадуть вам знати. Вони висловлюють свою думку і діляться ним з іншими, навіть якщо не згодні з чимось в цьому питанні. У них є можливість повідомити вам таке: «Я захоплююся вашою точкою зору, але давайте кожен залишиться при своїй думці». І вони скажуть це не поблажливо, не чуючи будь-якого домислу зла. Це всього лише питання вибору мови і інтонації. Людина, що вселяє симпатію знає, що слова мають силу, і вони будуть використовувати це знання найпоширенішим чином.

5. Вони не засуджують і не критикують

Ці люди люблять всіх без винятків. І якщо їм щось незрозуміло, вони приймають це як належне, але ніколи не засуджують і не критикують вас за те, що ви робите. Людина, що вселяє симпатію, вважає, що кожен має право на свої життєві уроки і думки. Вони вчаться у інших. Ці люди знають, що різноманітність поглядів є секретом зростання. Якщо ви хочете, щоб вас любили, почніть з того, щоб стримувати критику в чиюсь адресу. Люди з подібною поведінкою не мають класових бар’єрів або стандартів. Вони можуть сидіти в одній компанії як з бездомним, так і з багатою людиною. Вони знають, що в житті є злети і падіння, і всі люди однакові.

6. Їм подобається торкатися до вас

Людина, що вселяє симпатію, практично не має особистої дистанції. Їй подобається торкатися і обніматися. При цьому зовсім неважливо, хто ви. Їй подобається відчувати себе поряд з людиною, що цілком нормально. Вона змушує вас відчувати себе комфортно. Вона  не тисне на вас. Ці люди вміють читати мову тіла. Вони не дуже сором’язливі: чи то  поплескування по плечах, рукостискання або обійми. Таким чином він підтримує спілкування з вами. Якщо ви намагаєтеся стати такою людиною, але маєте проблеми з дотиком до інших людей, тоді просто потисніть руку. Дотик – одне з найбільш виразних елементів в мистецтві спілкування. У статті для журналу Psychology Today Рік Чилло зазначив наступні рядки: «На той час, коли ми встигли подорослішати, більшість з нас дізналося, наскільки відчутна тенденція підвищувати ставки, коли справа стосується взаємин. Навіть швидкоплинний контакт з незнайомцем може мати цілком відчутний ефект, ніби стимулювальний, який так і сприяє подальшій співпраці. У дослідженнях, проведених ще 1976 року, співробітники університетської бібліотеки повертали читацькі квитки студентам з коротким дотиком руки учня або з відсутністю такого. студентське опитування показало, що ті, хто відчув дотик, оцінили працівника бібліотеки більш прихильно. Ефект зберігся, навіть за умови, що студент не помітив дотику».

Людей, які викликають симпатію, люблять увагу, компліменти, уміють слухати і дають дружні поради. Вони вчать жити. Вони сміються над собою і рідко показують будь-які негативні риси. Що б не відбувалося в їхньому житті, вони проходять через все з високою часткою витонченості. Якщо ви хочете, щоб вас любили, ви маєте бути самовідданими, а також надавати можливість висловлювати свою думку іншим людям. Людина, що вселяє симпатію, просто хоче бути присутнім і насолоджуватися.

А ви знаєте таких людей?

NataM
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector