Психологічний трюк, щоб закохати в себе людину за кілька хвилин

Заінтриговані?

Якщо ви в когось закохалися, але поки не можете дочекатися взаємності, тоді це те, що ви хочете почути. Психолога Артуру Арону вдалося за лічені хвилини закохати двох незнайомих людей. Заінтриговані? Ось, як це було.

Два учасники експерименту сиділи, дивлячись один одному в очі, і відповідали на ряд питань про смерть, сімейні стосунки, мрії, любов і т.д. Кожне запитання було все більш особистим, а останнім було: «Поділіться особистою проблемою і запитайте у іншого ради, як би він себе повів на вашому місці. Попросіть його описати ваші почуття з його точки зору».

Після цього учасники ще 4 хвилини просто дивилися один одному в очі. Це здається простим, але дійсно відкриває шлях до чесності і спілкування через емоційну близькість. Хочете вірте, хочете ні, але після експерименту ці двоє учасників закохалися одне в одного і через пів року одружилися.

Той же метод спробувала і  психологиня Менді Льон Катрон, і домоглася такого ж результату.

Але перш ніж сходити з розуму і гнатися за об’єктом вашої закоханості, щоб він 4 хвилини подивився вам в очі, видихніть. Звісно, тут немає ніяких гарантій. Але в чому головна суть експерименту, так це в тому, наскільки важливо створювати довіру і близькість – те, шляхом чого живе любов.

Є ще дещо важливе в цьому 4-хвилинному погляді один на одного.

«Я стрибала банджі зі скелі і спускалася з крутого гірського спуску на лижах, але дивитися 4 хвилини в очі іншій людині виявилося не менш страшно і захопливо, – ділиться Катрон. – Перші декілька хвилин я просто намагалася відрегулювати своє дихання. Було багато нервових посмішок, поки нарешті я не заспокоїлася. Я знаю, що очі – це дзеркало душі, але суть була не в тому, що я могла заглянути в чиюсь душу, а що хтось міг заглянути в мою».

Вся справа в відкритості. Коли ми відкриваємо себе, ми дозволяємо комусь зайти всередину і озирнутися. А коли інша людина відкрита, ми робимо те ж саме. Ми прибираємо з дороги все те, що нам заважає на цьому шляху, і ми бачимо один в одному тих, хто ми насправді. Це не завжди легко в сучасному світі. Тому, коли це стається, це вражає.

Чи зможете ви закохатися, відповівши на ряд питань і подивившись в очі людині протягом 4 хвилин? Не знаю. Але знаю, що немає нічого поганого в тому, щоб це спробувати.

Любов не сама відбувається з нами. Ми закохуємося, тому що самі приймаємо таке рішення.

А ви вірите в такий метод?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector