6 причин, за яких чоловіки кидають коханих жінок

Перед вами 6 причин, за яких чоловіки кидають коханих жінок

Чоловікові потрібна рішучість для того, щоб закохатися. Жінці, навпаки, керувати своїми почуттями набагато легше. Коли людина закохується, вона заздалегідь враховує ті переживання, які може пережити через коханого, оскільки проявляє себе відкрито в стосунках. Безумовно, представники сильної статі досить рідко занурюються в почуття з головою. Однак вони роблять це поступово. Саме в цьому, новому для чоловіка світі досить складно прогнозувати всі підйоми і падіння. Вони цілком усвідомлюють, що їм не дано з’явиться на світ з вродженими знанням того, як влаштована жінка. Іноді це цілий ряд факторів.

Перед вами 6 причин, за яких чоловіки кидають коханих жінок:

1. Чоловік відчуває, що вона хоче змінити його

Коли чоловік починає відчувати, що він недостатньо хороший, а його недоліки занадто великі або ж йому не вдається бути самим собою за відсутності докорів з її боку, він приступає до пошуку виходу, тобто збирається піти. Представниці прекрасної статі зі свого боку намагаються принизити партнера, роблячи його своїм, так званим проєктом. Альберт Ейнштейн зазначив: «Чоловіки одружуються з жінками в надії, що ті ніколи не зміняться. Коли жінки виходять заміж за чоловіків в надії, що ті будуть змінюватися. В результаті обидва засмучені». Партнер, як правило, не змінюється, тому, що не бажає цього. Все, чого він може очікувати від стосунків – це розуміння того, хто він є насправді. Людині властиво розвиватися і зміцнювати стосунки за допомогою люблячого і розуміючого партнера.

2. Чоловік перебуває в тіні успіху жінки

Згідно з проведеним дослідженням ун-ту штату Флориди, партнери відчувають великий удар по своєму самолюбству особливо в тих випадках, коли їхні кохані домагаються успіху, не перебуваючи при цьому в умовах прямої конкуренції. Успіх з боку жінки негативно позначається на майбутньому цих стосунків. Якщо партнерові не вдалося домогтися успіхів на певному етапі свого життєвого шляху, то це стане ключовим моментом в їх розставанні. Річ у тім, що партнер не може розділити успіхи своєї половинки, тому що порівнює його з своїми промахами.

3. Вона весь час бурчить

Чоловікові властиво протягом довгого часу не чути того, про що говорить жінка. Однак тривале бурчання може з легкістю пробити дірку в стосунках. Для чоловіків характерно поводитися як діти, але вони – не діти. Вони не терплять постійне ниття і скарги. Чоловікам хочеться відчувати себе потрібними. Постійне бурчання утворює негативні звички, які в кінцевому підсумку чоловіки стануть обходити стороною і уникати. Все це призводить лише до посилення негативу, яке згодом набуває пасивно-агресивну форму. Якщо партнер знає, що любляча жінка збирається знову бурчати, він спробує уникнути спілкування з нею. Коли з боку жінки немає ніякої подяки, чоловік не може зробити того, що вона бажає. Ті жінки, які постійно бурчать або чимось незадоволені, є найменш привабливими для чоловіків в sекsуальному  плані.

4. Брак інтимного життя

Чоловік,  як і жінки, хочуть близькості. Однак якщо чоловікові доводиться говорити про це, коли вона утримує його на дистанції, нічого не залишається робити, як шукати близькості на стороні. Чоловік не стане продовжувати тривалі стосунки з тією, що не схильна підтримувати близькість. Представникам сильної статі властиво закохуватися в силу різних обставин, при цьому відчуваючи себе особливо привабливим.

5. Вона порівнює його з іншими партнерами

Ніщо так не дратує чоловіка, як жіночі розмови про її колишні стосунки. Коли жінка починає порівнювати свого обранця зі своїм колишнім партнером, це початок кінця. Річ у тім, що чоловіки не бажають аналізувати минулі відносини своєї партнерки. Йому важливо відчувати себе єдиним, що особливо важливо для нього саме зараз. Йому не хочеться чути і знати, яким був попередній обранець. Йому важливо, щоб його дії на цей час її цілком влаштовували.

6. Емоційна співзалежність

Чоловікові просто необхідний особистий простір. У зв’язку з цим його кохана не має позиціювати партнера як якусь частину своєї власності. Він відчуває потребу в наявності друзів і йому зовсім не потрібна жінка, яка виступає в ролі няньки. Коли людина починає втрачати власне право на заняття спортом, можливість здійснювати прогулянки або ж дружні зустрічі, то просто йде.

Нормальні стосунки – це коли обидві сторони мають власних друзів і цілий ряд захоплень. Співзалежність якоюсь мірою призводить до згасання стосунків. Звичайно, не варто думати, що чоловіки починають аналізувати все, що відбувається з ними. Швидше, це почуття нагадує їм втрату свободи. Саме в цей момент, коли вони відчувають, що їхнє життя під повним контролем, вони розлучаються. Представники сильної статі бояться втратити свою свободу.

Чи є пункти, які вас здивували?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector