9 чоловіків чесно зізналися, що змушує їх НІКОЛИ не зраджувати

Що може змусити чоловіка ніколи не зраджувати свою жінку?

Нам би хотілося думати, що чоловік, з яким ми зустрічаємося, ніколи нас не зрадить. Але правда в тому, що зрада трапляється, і досить часто.

Чоловіки зраджують: іноді нас, іноді з нами. Ми постійно намагаємося зрозуміти, чому вони це роблять. А причин на те може бути багато: це недолік відкритого і близького спілкування у стосунках, коли чоловік не відчуває, що жінка розуміє його потреби і бажання.

Якщо це зрозуміти складно, то підемо від зворотного. Що може змусити чоловіка ніколи не зраджувати свою жінку? Ось що кажуть вони самі:

1. Це виховання.

«Я був так вихований. Мій батько був адвокатом з сімейних питань, в дитинстві я часто бував у його офісі та чув, як зрада руйнувала родини і життя. Років в 12 я поклявся, що сам ніколи так не робитиму, і ніколи і не робив так».

2. Коли жінка любить його таким, яким він є.

«Справа не тільки в сексі. Звичайно, хороший секс допомагає. Але головне те, що жінка приймає мене таким, який я є. Чоловікам не подобається, коли їх намагаються змінити».

3. Зраджувати дорого.

«Якщо чесно, то дешевше забезпечувати тільки свою дружину, ніж втрачатись на неї і ще  шукати іншу».

4. Занадто багато переживань – це не sекsуально.

«Кожен раз, коли я починаю фантазувати про пристрасний sекs з незнайомкою, у мене починають потіти руки від переживань. І це не тільки страх бути спійманим. Адже це означає, що мені доведеться брехати, запам’ятовувати свою брехню, починати сексуальні стосунки з новою людиною, звикати і пристосовуватися, ну і, звичайно ж, уявляти реакцію сім’ї, друзів і дружини, якщо все стане відомо. При цьому, яким би хорошим секс не був, він не компенсує всі ці переживання, які зовсім не sекsуальні».

5. Наслідки гірші за процес.

«Звичайно, безумовно є щось запаморочливе в тому, щоб відчути увагу іншої жінки, її бажання тебе, новизна sекsу, якась тваринна пристрасть. Але потім все одно чекають три наслідки: вас зловлять, вас буде мучити почуття провини, і нічого, пустота. Я б не хотів усвідомити, що у мене взагалі немає совісті щодо своїх стосунків своєї жінки».

6. Краще надавати увагу і покращувати стосунки зі своєю жінкою.

«Насправді це не складно – витрачати 5 хвилин, щоб проявити увагу до своєї дівчини. Щоб мимохідь обійняти її, помасажувати їй шию, поки вона щось готує на кухні, відкрити пляшку вина і розслабитися разом з нею. Емоційну близькість не можна зраджувати».

7. Більше нікого не хочу.

«Коли я перебуваю в стосунках, я витрачаю свій час і енергію тільки на цю людину, і більше мені ніхто не цікавий».

8. Цінувати те, що маєш.

«Sекsуальное задоволення від sекsу з іншою – швидкоплинно. Якщо у вас є діти, ви маєте думати, який приклад ви їм подаєте. Цінуйте життя, яке у вас є. Вирішуйте проблеми, які змусили вас захотіти зрадити дружині. Справжня любов зробить ваш sекs більш пристрасним і задовольнятиме вас більше».

9. Гра не варта свічок.

«Sекs – це прекрасно, але він мало чим відрізняється між собою. Так, інша жінка може бути трохи красивішою, досвідченішою або наївнішою, але в цілому все одне й те саме. А якщо все випливе, то це дорого обійдеться».

А ви довіряєте думці цих 9 чоловіків?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector