6 речей, які діти успадковують тільки від своїх батьків

Батько відіграє важливу роль в житті кожної дитини. Саме він може навчити, як їздити на велосипеді, ловити рибу чи зав’язувати шнурівки. Від нього ми дізнаємося основи самозахисту і вчимося стояти за себе.

На жаль, статистика свідчить, що з кожним роком з’являється все більше неповноцінних сімей. Часто обставини складаються так, що матерям доводиться самостійно виховувати своїх дітей. 

Психологи кажуть, що відсутність батька негативно позначається на фінансовій стабільності, успіху в школі і навіть на розширенню словникового запасу. Не варто забувати й про емоційні та духовні переживання.

Цих 6 рис діти успадковують від свого батька:

1. Генетичні мутації.

Nature Genetics у 2015 році провели дослідження, результати якого показали, що експресія різних генів у мишей змінювалася в залежності від їхнього батька. Приблизно 60% цих генів були виразнішими, ніж материнські. Практично, ви отримуєте половину ДНК від кожного з батьків, але цей генетичний матеріал не ділиться порівно.

Так, генетична мутація, яка передалася вам від батька, проявиться швидше, ніж та, що від матері. 

2. Стать.

Лише від батька залежить, якої статі народиться дитина. Немовлята жіночу Х-хромосому отримують від матері, а від тата можуть успадкувати Х або Y. Від цього власне й залежить, хто буде: хлопчик чи дівчинка.

3. Схильність до серцевих захворювань.

Медичні дослідження довели, що чоловіки, які несуть хромосому Haplogroup IY на 50% частіше страждають серцевими захворюваннями і можуть передати це своїм синам. На щастя, це не поширюється на дівчаток, оскільки дана проблема зачіпає лише Y-хромосому.

4. Ментальне здоров’я.

Якщо чоловік у зрілому віці хворіє на шизофренію або має синдром дефіциту уважності та гіперактивності, то може передати це дітям. Варто відзначити, що це стається лише зі старшими батьками, адже їхнє ДНК видозмінюється з віком. Жінки від народження мають усі яйцеклітини, тому ДНК, яке успадкують діти, не змінюється з часом. 

5. Проблеми (чи їх відсутність) зі зубами.

На здоров’я зубів чоловічі гени впливають сильніше, ніж жіночі. Це може бути як плюсом, так і мінусом для дитини. Все залежить від стану зубів батька. 

6. Можливість мати дітей.

Сучасні технології можуть вплинути на безпліддя. Однак, ті, хто наважується на ЕКО, повинні розуміти й усвідомлювати, що їхні сини будуть самостійно боротися з цією проблемою.

А на вашу думку, яку роль відіграє батько у житті дитини?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: