7 фраз, які говорять про невпевненість (і ви виглядаєте слабкими)

Упевнені в собі люди визнають, коли дійсно не мають рації. Слабкі ж вибачаються, коли вони мають почуття власної неповноцінності. Зверніть увагу, як часто ви за що-небудь вибачаєтеся. Чи дійсно вам при цьому жаль?

Якщо ви хочете, щоб у вас повірили навколишні, спочатку ви повинні самі повірити у свою цінність і почати діяти так, щоб це говорило про вашу впевненість у собі. Слова, які ви вибираєте, можуть або випромінювати впевненість, або говорити про слабкість. Не варто недооцінювати силу слів.

Нижче ви знайдете сім фраз, яких слід уникати, особливо на роботі. Викинувши їх зі свого лексикону (з розмовної і письмової мови), ви помітите зміну в ставленні до вас інших людей.

А ще з підвищенням самооцінки ви помітите також зміни і в вашому самопочутті.

1. Не хочу тебе турбувати, але …

Ви зовсім не турбуєте людей, якщо збираєтеся сказати їм щось важливе. Турбує вас тільки те, що ви повинні сказати, і те, що почуєте у відповідь.

Ця фраза наділяє співрозмовника абсолютним контролем, позбавляючи вас влади. Якщо ви не впевнені в тому, чи відповідний зараз момент, просто скажіть: «Коли у тебе буде хвилинка, мені хотілося б дещо з тобою обговорити».

2. Вибач

Сильні та впевнені в собі люди завжди готові визнати, що не мають рації, або вибачитися. Слабкі ж люди вибачаються, коли вони мають почуття власної неповноцінності. Зверніть увагу, як часто протягом дня ви за що-небудь вибачаєтеся.

Чи дійсно вам при цьому шкода? Чи зробили ви щось не так? У більшості випадків відповідь буде негативною. Перш, ніж попросити вибачення, спочатку подумайте, чи потрібно це робити.

3. Я хвилююся

Невпевнені в собі люди використовують цю фразу тільки тому, що багато переживають. Вираз занепокоєння показує співрозмовнику ваш страх негативного результату ситуації і вашу схильність занадто багато думати. Ці слова говорять, що ви не шукаєте рішення, а фокусуєтесь на самій проблемі.

Подумайте двічі, перш ніж сказати комусь, що хвилюєтеся. Якщо ситуація заслуговує ваших переживань, краще скажіть так: «У мене є деякі побоювання щодо …».

Прибережіть своє занепокоєння для реальних життєвих труднощів, а ще краще – взагалі не хвилюйтеся. Переживання сприяють появі негативних думок, які можуть ніколи не втілитися в реальність.

4. Я зроблю це

Успішні люди просто беруть і роблять. Якщо ж ви хапається за все, починаючи від приготування кави і закінчуючи виконанням будь-яких доручень, то самі відносите себе до нижчого щабля ієрархії.

Будьте командним гравцем, а не просто хапайтеся за кожну можливість подбати про дрібниці.

5. Я просто …

Кожен раз, коли ви робите таку вставку, вона зменшує все, що ви думаєте або говорите: «Я просто хотів попросити приділити мені хвилину твого часу», «Я просто подумав …», «Це просто ідея, але …».

Якщо у вас є пропозиція, ідея або питання, скажіть їх з упевненістю в голосі, а не применшуйте їх (і свою) важливість.

6. Якщо ти не проти, не міг би ти …

Запитуючи у людини дозволу що-небудь у неї попросити, ви тим самим миттєво применшуєте важливість будь-якого вашого прохання. А ще ця фраза дає йому можливість подумати або відповісти: «Ні, я проти» або «Ні, не можу».

Будьте сильними, озвучуючи обґрунтоване прохання, навіть якщо розмовляєте зі своїм керівником. Не використовуйте тон підлеглого, коли просите про допомогу. Почніть своє прохання так: «Мері, коли у тебе буде хвилинка, будь ласка …».

7. Я вважаю / гадаю / відчуваю, що …

Всі ці слова вбивають вашу впевненість в темі розмови або у своїй думці. Як і у випадку зі словом «просто» (зауважте, ці слова можна використовувати разом: «Просто я відчуваю, що ….»), Дані фрази применшують важливість ваших тверджень.

Позбавтеся від них. Чи бачите ви різницю між наступними реченнями: «Просто я відчуваю, що це важлива проблема, гідна дослідження» і «Це важлива тема для дослідження»?

А ви часто вживаєте ці фрази під час розмови?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector