7 фраз, які очікує почути кожен чоловік

Ніколи не потрібно недооцінювати силу слова.

Правда в тому, що всі люди доволі чутливі і кожен чогось потребує. Гордість і власне его не дозволяє їм говорити про це. З цього все і починається.

Звичайно, кожна жінка розраховує на певні речі в своїх стосунках. Це може бути взаємна любов, інтереси тощо. І навряд чи хтось із нас погодиться на невдалий любовний досвід. Тому жінки складають якийсь список вимог до свого обранця, а він, своєю чергою, має вміти відповідати йому. Він всіляко має доводити їй свою любов і задовольняти її кожне бажання. І цілком природно те, що жінка може піти від того, хто не відповідає цим вимогам. Адже, напевно, є той, кому це під силу.

Але не потрібно забувати і про ті очікування, які має чоловік стосовно своєї жінки. Ця боротьба бажань підкоряється не всім. Особливо важко це дається дівчатам, які стикаються з закритими хлопцями. Нікому не потрібно доводити той факт, що представники сильної статі дуже трепетно ​​ставляться до власного его і не люблять просити про що-небудь. Це робить їх слабкими, на їхню думку. Але правда в тому, що навіть найсуворішій людині потрібні теплі слова і підтримка. Дурна впертість — не привід відмовляти їм в цьому. Багатьом буде важко зрозуміти, чого саме потребує їх чоловік, тому ми і вклали кілька основних фраз, які точно хотів би почути кожен представник сильної статі.

Завжди потрібно пам’ятати основне правило: стосунки будуються на взаєморозумінні і спілкуванні. Приділяйте належну увагу тим словами, які ви говорите коханій людині. Якісь із них явно сподобаються йому, тому запам’ятайте їх і використовуйте при слушній нагоді. Хочете, щоб ваш чоловік був щасливий? Тоді не соромтеся використовувати такі фрази:

1. Як справи?

Ймовірно, ваш чоловік не з тих, хто відразу ж біжить до вас з новинами або розповіддю про минулий день. Але достатньо всього лише однієї простої фрази, яка розтопить лід: «як справи?». Не потрібно постійно приставати до нього з розпитуваннями. Досить просто нагадати йому, що для вас важливе його життя і що в ньому відбувається.

2. Я відчуваю себе спокійно, коли поряд з тобою

Безумовно, дуже важливо говорити близькій людині, що ви любите його. Але не менш важливо озвучувати те, що ви відчуваєте себе спокійно поруч з ним. Це додасть йому сил і змусить вірити, що він дійсно потрібен вам. Бути незалежною потрібно, але надати важливість таким простим речам життєво необхідно для будь-якого чоловіка.

3. Я вірю в тебе

Багато жінок здивуються тому, наскільки крихким може бути чоловіче его. Навіть незначна проблема може зруйнувати його. Ось чому так важливо давати йому зрозуміти, що ви вірите в нього, незважаючи ні на що!

4. Прогуляймось сьогодні ввечері

Кожному чоловікові подобається ініціативна жінка. Спонтанність зустрічей або звичайних прогулянок здатна надати нових фарб у ваші стосунки. А любов від цього стане тільки міцнішою. Беріть ініціативу в свої руки!

5. Ти той, з ким я хочу бути

Як вже говорилося вище, невпевненість в собі —  невід’ємна частина кожного чоловіка. І навряд чи він коли-небудь скаже вам про свої побоювання. Чоловік практично ніколи не скаже вам про те, що боїться вас втратити. Не плутайте з ревнощами — це трохи інший прояв почуттів. Так що намагайтеся якомога частіше говорити йому про те, що ви любите його і хочете бути з ним поруч завжди.

6. Я вдячна тобі за те, що ти є

І знову про занижену самооцінку. Покажіть йому, наскільки він важливий для вас в житті. Такі прості слова можуть піднести його дуже високо і стимулювати на вчинення дійсно дивовижних вчинків. Нагадуючи йому про важливість його присутності, ви вкажете йому мету і подаруєте сенс життя.

7. Я люблю тебе більше за всіх

Найголовніша і найочевидніша фраза: «Я люблю тебе». Важливість цих слів не потрібно пояснювати жінці. У всякому разі, ми на це сподіваємося! Не упускайте жодної можливості сказати про те, наскільки сильні ваші почуття. Справжні відносини будуються на цих словах, які не зникають протягом усього життя.

Яка фраза здалась вам неочікуваною?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector