7 ознак того, що ваша найкраща подруга стала вам сестрою

Інколи трапляється так, що зовсім чужі люди стають рідними та близькими. Хіба це не прекрасно мати найкращу подругу, яка завжди вислухає та підтримає? З нею можна весело провести час і довірити усі свої найпотаємніші секрети. Звичайно, що кровні брат і сестра також мають велике значення у житті кожного, але подруга — не менш важлива. 

Така людина готова заради вас пожертвувати своїм часом, подати руку допомоги чи розрадити. Воно точно знає, який ваш стиль одягу, улюблений колір і серіал. А інколи ви знаходити порозуміння навіть без зайвих слів. 

Ось які ознаки свідчать про те, що у вас з’явилася сестра по духу:

1. Вона слідкує за вами. 

Ваша найкраща подруга завжди буде слідкувати за тим, щоб ви не скоїли дурниць. Вона не дозволить вам перебрати з алкоголем чи піти на зустріч з підозрілим хлопцем. Звичайно, що від усіх необдуманих вчинків вберегти не вдасться, але помилок буде вдвічі більше, якщо ніхто не оберігати вас зі сторони. 

2. Вона залежатиме від вас.

Ви завжди готові підтримати одна одну. Сестринська любов не дозволяє вам розлучатися надовго. Ви на духовному рівні переживаєте невдачі одна одної. Найкраща подруга стане для вас прикладом для наслідування. Вона буде цінувати вас, а ви не уявлятимете своє життя без неї. 

3. Вона легко вдягне вашу річ.

Рідні сестри часто сваряться через одяг, взуття та спільні речі. Однак між подругами панує ідилія. Вони завжди обмінюються речами і без проблем віддадуть свій новенький светр з цінником. Інколи речі зникають з шафи непомітно, але це може означати лише одне: вони сподобалися найкращій подрузі. 

4. Вона свариться з вами.

Так, між вами виникають непорозуміння. Зазвичай їх причиною стають банальні теми. Однак будь-яка сварка не триває довго. Ви легко забуваєте всі образи і вже через мить можете спілкуватися як ні в чому не бувало. Це все тому, що ви не можете прожити одна без одної ні дня. 

5. Вона плаче разом з вами.

Найкраща подруга приймає ваш біль як свій власний. Вона не просто буде тримати сухі серветки, щоб витерти ваші сльози, але й ридатиме разом з вами. Хоча більшість людей бажають переживати такі моменти наодинці та кращого компаньйона, ніж подруга — немає. 

Вона не лише допоможе вам пережити цей складний період, але й змусить забути минуле й насолоджуватися теперішнім. 

6. Вона вписується в авантюри разом із вами. 

Ця людина готова разом з вами пережити усі найдивніші та найстрашніші моменти свого життя. Якщо ви разом, то вам море по коліна. Зникають усі кордони та обмеження, а життя наповнюється яскравими барвами. 

7. Вона — частина ваших спогадів.

У вас багато спільних спогадів. Кожен найщасливіший момент життя не обходиться без найкращої подруги. Вона завжди поруч: на кожній вечірці чи під час будь-якої подорожі. Лише вона розуміє ваші особливі жарти і може вихвалятися тисячами спільних фото. Справді, така людина стає не просто другом, а частиною сім’ї, сестрою по духу. 

А у вас є сестра по духу?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: