Коли я приїхала до сина та невістки додому, то на мене чекав сюрприз. Мене поселили в коморі. Я спочатку подумала, що це якийсь жарт

Син пригрів на своїй шиї змію. Звичайно, що на перший погляд Марія здавалася ангелом. Але це лише на перший погляд. Згодом у них народилася донечка. Я досить часто навідувалася до них в гості, сумувала за своїм сином. Валерія була дуже схожа на мене, наскільки я зрозуміла, невістку даний факт дуже дратував, але нічого вона з цим вдіяти не могла. І несподівано, вони запросили мене пожити до них. 

Марія вирішила вийти на роботу, а за донечкою більше не було кому приглянути. Ось так я стала їм в пригоді, старенька жінка з села. Звичайно, що я не була проти. 

Коли я приїхала до сина та невістки додому, то на мене чекав сюрприз. Мене поселили в коморі. Я спочатку подумала, що це якийсь жарт.

— Марія, а я тут буду жити? — запитала я у неї.

— Тепер ви тут будете спати. Розкладне ліжко я позичила у своєї подруги, звичайно, що воно вже старе, але спати можна. Білизну постільну я купила нову. Ось висить невеличка вішалка для речей. Думаю, тут вам буде комфортно. Зробити вам чай?

— Марія, ти що таке витворяєш?- не витримала я. — У вас велика трикімнатна квартира, невже для мене не знайшлося кращого місця?

— А що я повинна для вас зробити? — стиснула губи Марія.

— Перестав це розкладне ліжко у вітальню або в дитячу кімнату!

— Я не збираюся цього робити!

— Я все зрозуміла. Тоді я тільки привітаюся з онучкою і поїду до себе додому.

— Вона зараз спить. — відповіла Марія і злісно глянула на мене.

— Я зрозуміла. Добре, тоді більше не буду тебе турбувати. Щасливо!

Син зателефонував мені, коли я вже верталася назад додому.

— Мамо, що трапилося у тебе? Марії потрібно вже в понеділок виходити на роботу, а ти влаштовуєш незрозумілі комедії! 

— Діма, твоя дружина хотіла, щоб я жила у вас в коморі!

— Яка ще комора? Вона звільнила для тебе половину шафи в вітальній і розклала диван. Чому ти про нас такої поганої думки?

— Діма, вона мене привела в комору!

— Я зараз її наберу — і Діма поклав трубку. Я добре розуміла, що Марія щось задумала. Ось Діма знову зателефонував.

— Мама, переставай додумувати всілякі нісенітниці. Марія скинула мені фотографію, де в коморі стоять старі речі, а на тебе чекала простора вітальня.

Я навіть нічого не відповіла Дімі, кинула трубку і зателефонувала Марії. 

— Марія, що це все означає?

— Оксано Петрівно, я не розумію, чому ви розпочали скандал? Я вам все вже приготувала в вітальній, а ви за якусь комору зараз говорите.

— Зрозуміло. Я тобі щиро бажаю, щоб і з тобою так колись вчинили. До побачення!

Декілька тижнів підряд я відходила від пережитого. А нещодавно мені зателефонувала племінниця і розповіла, чому Марія вирішила влаштувати такий цирк.

Мій син просто на дух не переносить свою тещу, ніколи не міг знайти з нею спільну мову. А тут довелося йому змиритися, що Марії потрібна допомога з дитиною, а оскільки я відмовилася, то залишилася лише теща. Все дуже хитро Марія придумала, молодець!

Як ви вважаєте, чому син залишився на стороні дружини і не заступився за свою маму?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: