7 простих правил, як виховати дитину, щоб не було потреби на неї кричати

Виховання дитини – річ непроста, адже обійтись у цій справі без криків та суперечок надзвичайно важко. Попри це, ви повинні пам’ятати, що  тілесні покарання та залякування можуть стати справжньою психологічною травмою для дитини та у майбутньому стати причиною багатьох проблем. 

А як спілкуватися з дитиною, яка постійно вередує та відмовляється тебе слухати? Саме про це ми й поговоримо!

Не кричіть на дитину

Антуан де Сент-Екзюпері сказав: “Кращий спосіб зробити дитину хорошою – зробити її щасливою”. Ви не помічали такої тенденції: коли ви кричите на дитину, вона згодом починає поводитися ще гірше? Стається це тому, що коли ви виливаєте на дитину увесь негатив, вона стає нещасною, що відбивається на її поведінці. Найгірше те, що вона може вас послухати, але в дорослому житті їй буде страшно робити власний вибір.

Для початку, вам необхідно зрозуміти, що саме викликає вашу агресію та морально підготуватися до цієї ситуації. Постарайтеся зрозуміти суть проблеми та знайти оптимальне рішення й спланувати спокійну розмову з дитиною Якщо це просто погана оцінка, виділіть трішки менше часу на вивчення інших предметів та зверніть увагу саме на той, де виникла проблема.

Хваліть дитину

Хваліть свою дитину частіше й вона почне поводити себе краще. Так, буває повертаєшся з роботи, вдома розгардіяш, уроки не вивчені, а дитина десь катається на велосипеді. Скоріше за все, ваша дитина повернеться додому з очікуваннями того, що ви будете лаятися, а ви спробуйте знайти те, за що її можна було б похвалити. В такому разі дитина без питань зробить все, що ви їй скажете. Але потурати її капризам не варто!

Не завищуйте вимоги

Ми всі різні і якщо у когось стосунки краще складаються з математикою, у вашої дитини це може бути образотворче мистецтво. Не варто сварити дитину за те, що вона не розуміється у якійсь справі. Краще пошукати те, що в неї виходить найкраще та розвивати саме цей талант. В майбутньому, це може сильно допомогти із вибором професії.

Станьте прикладом для наслідування

Як не крути, а діти дивляться на своїх батьків та переймають їх модель поведінки. Якщо ви навчитесь вирішувати проблеми без сварок й уміло йти до своєї мети, у вас виросте цілеспрямована дитина, яка не буде боятися перешкод у житті.

Подружіться з дитиною

Якщо ви будете дружити зі своєю дитиною, вона не боятиметься розповідати вам про всі подробиці свого життя. Відбувається це тому, що від розмови з вами вона очікує отримати пораду та дружню підтримку, а не осуд та крики. Коли ваші з дитиною стосунки стануть ближчими, ви не захочете на неї кричати.

Присвячуйте йому свій час

Намагайтеся щодня приділяти своїй дитині достатню кількість уваги й робити разом те, що хоче вона. Можете подивитися мультик, пограти разом у гру, почитати книжку або просто поговорити за чашкою чаю. Якщо дитині не буде вистачати вашої уваги, у майбутньому вона може зв’язати своє життя з поганими компаніями.

Полюбіть себе

Дуже часто дорослі кричать на дітей через те, що просто і їх житті зібралося занадто багато проблем й вони банально втомилися. Віднайдіть втрачену гармонію й вам навіть не захочеться підвищувати голос на дитину.

Ви погоджуєтеся із цими правилами?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector