7 речей про життя, які мені хотілося б знати раніше

Золоте правило: якщо ви не хочете помінятися з чоловіком місцями, не прислухайтеся до його порад. І не давайте порад йому. Все, крапка.

Існує безліч речей, які мені хотілося б знати раніше. І найважливіші з них перераховані нижче.

1. Життя несправедливе. Змиріться з цим.

Люди завжди будуть вас обманювати. Підприємство може чекати банкрутство. Невинні будуть страждати, а винні насолоджуватися свободою. З хорошими людьми трапляється погане, а нехороші отримують те, чого хочуть.

Життя несправедливе, але якщо ви будете витрачати свій час, скаржачись на світ, в якому живете, то вам ніколи його не змінити.

Бачите несправедливість? Усувайте її. Заради бога, тільки не починайте скаржитися. Цей світ несправедливий і не заохочує рівноправності. Або змиріться з цим і постарайтеся побудувати собі гарне життя, або ж дозвольте цьому зламати вас. Вибір за вами.

2. Суть не в тому, скільки ви заробляєте, а в тому, скільки відкладаєте.

Навіть заробляючи мільйони, ви все одно можете бути бідними. Важливий не розмір вашого доходу, а скільки ви здатні відкласти. Намагайтеся регулярно відкладати 10% свого доходу. І не на чорний день, а для реалізації своїх можливостей.

Чим більше грошей лежить на вашому ощадному рахунку, тим швидше ви зможете скористатися можливостями, які з’являються. 

3. Вірте в себе.

Ніхто не збирається видавати вам дозвіл досягати своїх цілей. Ви повинні самі це робити, повинні вірити в себе і мати достатньо мужності для того, щоб домогтися бажаного.

Досить чекати, поки хтось запалить вам зелене світло. Візьміть все у свої руки і реалізуйте свою мрію. Будьте сильними, реалістичними і впевнено йдіть до своєї мети. Адже це, врешті-решт, саме ваші мрії.

4. Ігноруйте 99% всіх отриманих порад.

Як правило, люди вводять вас в оману. Але це не означає, що вони бажають вам зла. Просто ніхто з них ніколи не досягав того, чого хочете досягти ви, а тому не можуть дати вам слушну пораду.

Золоте правило наставництва: якщо ви не хочете помінятися з чоловіком місцями, не прислухайтеся до його порад. Все, крапка.

5. Ваші результати залежать від вас самих.

Якщо ваші результати огидні, значить, огидні і ви самі. Перестанете такими бути, і успіх не змусить себе довго чекати.

Якщо ви пригнічені, напружені або злі, то лише тому, що не змогли досить себе розвинути, щоб заробляти багато грошей, вміти контролювати свої емоції і жити винятковим життям. Всі ваші результати вказують прямо на вас.

Змінитеся самі, і ви зміните свою долю.

6. Говоріть правду або проживете життя у брехні.

Існує поширена помилка, згідно з якою, якщо людина говорить тільки правду, то живе життям праведника. Дозвольте мені уточнити. Якщо ви не дотримуєтеся своєї правди, то живете у брехні. Якщо ви не говорите людям про свої почуття, потреби і не заявляєте про себе, значить, ви брешете не тільки навколишнім, але і самі собі.

Істина повинна супроводжуватися співчуттям і делікатністю. Але нею обов’язково потрібно ділитися зі світом.

7. Сенс життя не можна знайти в відносинах.

Тут ви самі по собі. Вам ніколи не знайти сенс життя в стосунках з іншою людиною. Якщо ви намагаєтеся це зробити, то з боку ваші вчинки носять нав’язливий, відчайдушний характер, а самі ви перестаєте розуміти, хто ви насправді. Не варто доводити до цього.

Справжні відносини – це взаємний обмін цінностями між двома людьми. І це зовсім не означає, що вам слід все ділити порівну. Ви повинні бути окремими особистостями зі своїми власними цілями, мріями і амбіціями, які вирішують бути разом, щоб зробити життя один одного кращим.

Важливо, щоб, перебуваючи у відносинах, кожен з партнерів мав якісь свої захоплення і мету, інакше вони обидва ризикують стати залежними один від одного.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector