7 речей, яких діти ніколи вам не пробачать

Яка поведінка є неприпустимою для вас в ставленні до дітей?

1. Крик.

Якщо ви кричите на дитину, то це означає, що ви зовсім безпорадні перед нею. Батьки, які кричать на дитину, є невпевненими в собі людьми, в них зовсім нема терпіння. Тому дитина боїться. Щобільше, вона звикає до крику і в майбутньому їй здаватиметься, що це нормально.

2. Глузування.

Не треба ніколи, чуєте, ніколи сміятися зі своїх дітей. Це має бути ваше життєве кредо. А ще гірше, якщо ви це робите при комусь сторонньому. Якщо вам здається, що ви жартуєте, то дитина може сприйняти це по-іншому.

3. Відсутність підтримки.

Пам’ятаєте історії успішних людей, які казали, що батьки їх завжди підтримували? Будьте і ви такими для своїх дітей. Що, як не ваша підтримка і віра в дитину може давати їй сили?

4. Порівняння з іншими дітьми.

Дитяча психіка цього просто не витримує. Якщо ви когось ставите в приклад дитині, то вона, звісно, думає, що є гіршою. Вам здається, що ви симулюєте дитину, мотивуєте її, але насправді усе не так. Після такого діти стають невпевненими і закрити людьми.

5. Контроль в особистому житті.

Звісно, важко зрозуміти, що твоя дитина виросла. Спочатку їй дарує квіточку сусід з садочку, а потім зі школи хтось провів, згодом твоя дівчинка вже йде з кимось за руку в парку. Не треба лізти зі своїми повчаннями і власним досвідом. Не треба стежити. Ви ж можете просто запитати, навіщо це все шпіонство?

6. Високі вимоги.

Для вас ваша дитина завжди найкраща, але вам цього мало. Хочете зробити з неї найспортивнішу, найрозумнішу, найкрасивішу, найохайнішу… Залиште в дитині дитину і особистість, вона — не ваша лялька.

7. Ігнорування.

Якщо ви будете ігнорувати її проблеми і саму дитину, то згодом зовсім втратите її. Якщо дитина не отримує підтримки вдома, то шукатиме її поза ним. Звідси й беруться погані компанії, набагато старші партнери і повна недовіра до батьків.

Погоджуєтесь?

NataM
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector