7 жорстоких життєвих істин, які зроблять вас сильнішими

Те, що змусить піднятися і діяти.

Нам важко визнати свою слабкість. Ми віримо у чудо та магію. Проте, варто заглянути правді у вічі — ніщо вам не допоможе, окрім вас самих.

Перед вами – корисна стаття, яка допоможе розправити плечі і впоратися із перепонами.

1. Ніхто не зайнятий настільки, щоб не відповідати вам

Байдуже на статус цієї людини. Вам не відповідають на дзвінки, повідомлення не тому що дуже зайняті. А пам’ятаєте фразу потенційного роботодавця: ми вам перетелефонуємо? Так ось, ті хто вас ігнорує, діють за тим же принципом.

Знайти у день 5 хвилин може кожен, якщо буде вважати це за необхідне. І як швидше ви зрозумієте цю просту істину, тим краще буде для вас.

2. Кожна людина ставить свої власні інтереси вище інших

Навіть щира, добра та турботлива людина, завжди буде більш зацікавлена у власних проблемах, ніж у ваших.  Найсправедливіший роботодавець на світі може не здогадуватися, що вам заважає працювати, якщо ви при цьому будете погоджуватися на всю роботу.

Більшість людей бере стільки, скільки ви дозволите їм забрати, тому не дозволяйте просто сісти вам на шию. 

3. Ви ніколи не зможете всім догодити

 Завжди знайдеться той, хто скаже, що ви неправильно живете або вибрали не той шлях. Якщо слухати всіх і виконувати бажання всіх — ви перетворитеся істоту, а не особу. Просто робіть те, що любите. Бо єдиний суддя, якого ви повинні слухати – це ви самі.

4. Світ абсолютно нічого вам не винен

Ви можете бути  надлюдиною, але якщо ви не будете над собою працювати і розвиватися, то всі ці чудові якості так і залишаться у вашій уяві. Ви можете витрачати час на ниття про те, що ви заслуговуєте кращого, аби той же час витратити на розвиток, аби отримати те, на що ви заслуговуєте.

5. Ви знаходите собі виправдання

Люди, які отримують від життя те, чого вони хочуть, не шукають собі виправдання. Вони знаходять способи подолати свої недоліки, замість того щоб перейматися ними, – ось у чому вони завжди перемагають.

6. Вас характеризують дії, а не думки

 Уміння будувати грандіозні плани – чудова річ, але, поки це не супроводжується діями, все марно. Ми хочемо, аби про нас говорили за нашими діями, а не за тим, що хтось собі придумав. Чи не так?

7. Ніхто не прийде і не врятує вас від вашого власного життя

Проблеми не вирішуються за помахом чарівної палички, і якщо ви хочете побачити зміни в житті, то повинні самі працювати над ними. Аби щось отримати, потрібно щось зробити. Під лежачий камінь — вода не пройде.

За цими правилами живуть знамениті, багаті люди. Саме вони за допомогою праці із найбідніших сімей перетворилися у мільйонерів. А що заважає зробити це вам?

Яких життєвих принципів дотримуєтеся ви?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: