7 знаків Зодіаку, які пробачать зраду, і 5 – які на це просто не здатні

Звісно, дізнатись таку новину — жахливо. І кожен з нас точно не може навіть уявити, якою буде його реакція. Але варто знати, що це певною мірою залежить і від вашого знаку Зодіаку.

1. Телець (20 квітня – 20 травня)

Ви можете пробачити все, але тільки б не залишитись без того, кого любите. Ще одна причина — ви не можете терпіти зміни, тому готові жити із зрадою все життя.

2. Риби (19 лютого – 20 березня)

Ви легко довіряєте людям не тільки спочатку, тому вірите їм навіть коли вони кажуть, що цього більше не повториться. Саме тому ви пробачаєте і живете за принципом «підстав іншу щоку».

3. Діва (23 серпня – 22 вересня)

Ви знаходите себе, коли служите своїм рідним, постійно показуєте те, як любите їх, цінуєте, любите влаштовувати романтичні зустрічі. Саме тому ви всіляко будете виправдовувати зраду партнера і захочете йому пробачити.

4. Рак (21 червня – 22 липня)

Вам набагато спокійніше, якщо ви пробачаєте зраду і продовжуєте стосунки, а не страждаєте через це. Ви думаєте, що не можете втратити таку дорогу для вас людину.

5. Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Конфронтація і конфлікт – це два слова, які Терези не бажають слухати. Ви зможете вибачити, але якщо це відбудеться у тихій атмосфері, щиро й взаємно.

6. Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Причина того, що вам зраджують, у тому, що ви й самі не вважаєте свої стосунки серйозними, тому таким чином провокуєте зраду партнера.

7. Близнюки (21 травня – 20 червня)

Ви не категоричні в таких ситуацій, бо самі бували на місці зрадника. Ви не готові одразу пробачити, але розглядати ситуацію з різних боків будете.

8. Козоріг (22 грудня – 19 січня)

Кожні ваші стосунки мають на меті створити міцну і люблячу сім’ю, тому зрада для вас є болючою. Але ви можете вибачити в тому випадку, коли надто сильно кохаєте.

9. Овен (21 березня – 19 квітня)

У вас тема зради завжди викликає сум і розпач, навіть якщо ваші стосунки ще не мають повноцінного розвитку. Ви можете пробачити зраду, але забути її буде майже неможливо.

10. Лев (23 липня – 22 серпня)

Ніколи не пробачите зради. Ви занадто самовпевнені для цього і знаєте собі ціну.

11. Водолій (20 січня – 18 лютого)

Ви дуже цінуєте духовну єдність, особливий зв’язок, чистий. А зрада цілковито руйнує будь-яку добру енергію, тому ви не повернете таку людину в своє життя.

12. Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Довіра і чесність для вас головні в стосунках, тому без цього ви не зможете будувати їх надалі. Зрада для вас — недопустимо.

Чи збіглись ваші очікування?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector