8 масок для розкішного волосся. Тільки натуральні інгредієнти. Для тих, хто давно мріє про довгі локони …

Аби мати гарне та розкішне волосся, дівчатам необхідно правильно за ним доглядати та приділяти багато уваги. Саме тому, ми вирішили вам трішки допомогти та поділитися чудовими рецептами масок для розкішного волосся!

Томатна маска

Томатна паста підійде тим дівчатам, які хочуть пришвидшити ріст свого волосся. Просто перетираємо декілька стиглих томатів у пюре та наносимо його на коріння волосся. Змиваємо через 15-20 хвилин.

Маска з соку цибулі

Ще одна маска для пришвидшення росту волосся з соку цибулі. Вам необхідно змішати 1 ст. л. коньяку, 2 ст. л. соку цибулі та 6 ст. л. відвару кореня реп’яха. Цю суміш наносимо на коріння волосся, замотуємо поліетиленом та рушником. Тримаємо годину й миємо волосся як зазвичай. 

Медова маска

Таку маску для волосся слід робити щодня, аби отримати максимальний ефект. Змішуємо 1 ст. л. коньяку, 1 ст. л. меду та 1 жовток. Розподіляємо суміш по всій довжині волосся, замотуємо у харчову плівку та рушник. Тримаємо близько години. Змивати шампунем.

Вітамінна маска

Змішуємо 3 ст. л. лляної олії, 3 ст. л. реп’яхової олії та вміст 20 капсул “Аевіту”. Наносимо суміш на коріння волосся та замотуємо харчовою плівкою й рушником. Маску слід тримати годину. Таку процедуру варто проводити тричі на тиждень.

Гірчична маска

Змішуємо 200 мл кефіру, 1 жовток і 1 ст. л. сухої гірчиці. Отриману суміш наносимо на коріння волосся й тримаємо 40-50 хвилин. Таку маску слід робити через день.

Пивна маска

Вінчиком збиваємо 200 мл пива і 2 яєчних жовтки. Наносимо маску на всю довжину волосся, загортаємо харчовою плівкою й рушником. Тримаємо 1 годину.

Маска з олій

В рівних пропорціях змішуємо кокосову, оливкову та рицинову олії. Кількість залежить від довжини вашого волосся. Наносимо суміш на волосся та робимо легкий масаж голови. Замотуємо голову у харчову плівку та рушник. Тримаємо годину. Голову миємо як зазвичай, але полощемо волосся водою з лимоном. 

З насінням петрушки

Насіння петрушки необхідно добре перетерти та втирати в корені волосся. Робити таку процедуру можна не частіше 2 разів на тиждень. 

З цими масками, ваше волосся кардинально зміниться!

Ви робите якісь маски для волосся?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector