Дружити з колишніми можуть тільки психопати. Дослідження

На жаль, а можливо на щастя, побудувати гармонійні та щасливі стосунки з першого разу майже нікому не вдається. Так, розрив приносить багато болю, але доводиться якось виходити з цієї ситуації. Одразу після цього, людям у голову приходить геніальна (на їхню думку) ідея – залишитися хорошими друзями. Та чи можливо це зробити?

Хіба можна перевести високі, інтимні та дуже тонкі почуття на рівень дружби? Є люди, які палко намагаються довести, що це можливо й вони так живуть роками, але психологи вважають, що це не просто бажання підтримувати хороші стосунки з колишніми, а явні прояви психопатичних проблем. 

Що кажуть дослідження?

Вчені Оклендського університету вирішили провести таке дослідження та провели опитування серед 860 людей. Їм запропонували дати відповідь, чому ж вони спілкують з колишніми та скласти рейтинг причин. Здебільшого, учасники відповідали, що їм не хотілося б втрачати такі довірливі та міцні стосунки, адже знайти такого друга буде доволі складно. 

Згодом, серед учасників дослідження провели ще одне опитування, метою якого було визначення основної негативної риси характеру людини. У більшості випадків, люди відповідали, що підтримують дружні стосунки заради особистої вигоди – секс, гроші, високий статус та інші практичні речі. 

Варто зазначити, що секс та практичні причини були у пріоритеті саме у чоловіків, а ось жінки поставили ці пункти значно нижче. Дівчата, тепер добре думайте, коли колишній запропонує вам залишитися друзями. Для чого зв’язуватися з психопатом?

Крім того, вчені зазначили, що найчастіше, люди які прагнуть залишитися друзями зі своїми колишніми партнерами мають ознаки самозакоханості, нарцисизму та істеричності. Не найкращий набір характеристик для справжнього друга.

Що робити коли є діти?

Доволі справедливе запитання, адже повністю розірвати зв’язок з колишнім партнером, коли у вас є спільна дитина – несправедливе рішення. В такому випадку, у вас є мотивація для спілкування – ваша дитина. 

Все ж, навіть у такому випадку, бажання залишитися друзями з колишнім партнером може вказувати на психологічні відхилення, адже дружба і просто хороше спілкування заради дитини кардинально різняться. В цій справі вирішувати лише вам, та ми б рекомендували вам добре поміркувати.

Як ви вважаєте, нормально дружити з колишніми?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector