8 ознак того, що ця людина – твоя доля

Ідеш на побачення, одягнувши найкращу сукню, зробивши найсуперовіший макіяж, підібравши найдоречніші прикраси і, звичайно ж, не забувши рожеві окуляри. Усе проходить чудово. Позаду залишається море натяків, жестів, фраз та розмов, а попереду – цілковите нерозуміння, що ж далі. Рожеві окуляри спадають, а в пам’яті не залишається нічого, що б не проходило крізь призму оманливих скелець. І як тепер зрозуміти, що це – та сама людина?

Відкладіть паніку. Зараз усе з’ясуємо.

Розглянемо декілька ознак того, що поруч із Вами точно не «людина одного побачення»:

Передусім відчуваємо знайоме всім тремтіння по тілу. Якщо від людини аж дух перехопило, то знайте, що це хороша ознака. Далі маємо наявність спільних інтересів, бо щось все ж таки має поєднати дві особистості. Тому шукаємо точки дотику. Наступний пункт – мінімальна кількість розбіжностей. Чим більше між вами суперечностей, тим розмитішою є ймовірність вашого спільного майбутнього. Якщо ж із цим усе гаразд, то гайда створювати спільні спогади. Останнє також є ознакою того, що обрана людина затримається у Вашому бутті надовго. До речі, обранець чи обраниця ніколи не вдаватимуть із себе тих, ким насправді не є. Та, сподобатися хоче кожен і часом ми й самі дозволяємо собі прикрасити деякі деталі. Втім, фальш від бажання сподобатися Ви точно зможете відрізнити. А тепер, коли все стає куди серйознішим, можемо поговорити й про довіру. Без неї, повірте, ніяк. Як думаєте: чи міцним виявиться шлюб людей, що постійно гризуться через різноманітні підозри? Ну ось. 

Тепер дізнаємося, що про подібне думають психологи:

Комфорт – перший підсвідомий сигнал того, що людина Вам підходить. Йдеться як про фізичний спокій, так і про внутрішню рівновагу. Як це збагнути? Вам доводилося влипати у незручну тишу, коли обоє не можуть підібрати слів? Намагаєшся хаотично вихопити бодай якусь думку, аби тільки не мовчати. Так ось, з правильною людиною є навіть про що помовчати.

Наступний пункт – бажання спілкуватися, обговорювати те, що турбує обох. Сюди відносимо також підтримку та терпіння. 

Спільні цілі та взаємна мотивація також стануть втішним показником для спільного майбутнього. 

Вміння радіти з успіхів іншого. Чудово, якщо людина підтримує у важку хвилину, але істинне обличчя пізнається тільки, коли потрібно розділити щось хороше.

«А я точно йому подобаюся..?»

Як зрозуміти, що чоловік вважає Вас своєю другою половинкою? 

Передусім, усі слова хлопець підкріплює діями. Важливо, щоб за красивими фразами та компліментами були ще й вчинки. Наступна  важлива деталь – чоловік, якому цікава дівчина, буде шукати приводи зустрітися з нею, а не причини перенести побачення. Бажання здивувати панянку також стане чудовою ознакою того, що Ви вже у серці молодика.

Йдемо далі: кожен закоханий юнак буде прагнути дізнатися про Вас якнайбільше: батьки, рід зайнятості, хобі, вподобання та інше. Ви для нього на першому місці, тож робитиме він це, щоб навіть подумки бути до Вас щонайближче.

Порада ж тим, хто тільки у пошуках свого кохання: віднайдіть внутрішній спокій, будьте собою і не женіться наосліп невідь за чим, бо не помітите, як обженете те, чого так довго прагнули. Перш за все любіть і цінуйте самих себе.

Тож кохайте і будьте коханими!

А як Ви зрозуміли, що знайшли свою людину?

Поділіться власним переліком ознак, що вказують на справжнє кохання.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector