8 причин, чому я не боюся самотності, а – стосунків з поганою людиною. І вам раджу …

Чимало людей потрапляють в токсичні стосунки лише для того, щоб не бути самому. Але чи є у самотності щось погане?

І я знаю про це з власного досвіду. Раніше думки про те, що я можу залишитися одна, вганяли мене в паніку. Якось у мене були жахливі стосунки. Я довго терпіла й існувала в них, але потім зрозуміла — краще я буду сама, ніж мене щодня будуть вбивати психологічно. Те, чого я найбільше не хочу в майбутньому — це знову бути об’єктом таких стосунків.

Завдяки самотності я стала тим, про кого навіть не мріяла. Я відкрила очі, дивилась на світ по-іншому, я змогла підняти свою самооцінку, розвинути самоповагу, займатись улюбленою справою і жити щасливо. Для кого мені не потрібен був хтось, бо я — окрема людина.

Не перекручуйте моїх слів. Я не кажу, що кохання не існує. Не кажу, щоб ви неодмінно розходились. Ні. Просто задумайтесь, чи ви часом не в таких стосунках,

Особисто я впевнено можу сказати, що не боюсь самотності. Людині має бути насамперед комфортно наодинці з собою. Я боюсь бути з тим, хто зневажає мене. І ось, чому:

1. Я не боюся бути одна, мені страшно йти по життю з тим, хто не дозволить мені бути собою.

Я боюсь тих стосунків, де мене не розуміють, не цікавляться мною. Мене не мають хотіти змінити, перевиховати, я маю залишатись собою і мати змогу розвиватись як особистість. Я боюся хлопців, які знищуватимуть мене своєю неаргументованою критикою, порушуватимуть мої кордони, захочуть обмежити моє право на свободу всього. Мені буде краще з тим, хто любитиме мене за мою впертість, родимку в дивному місці і сарказм.

2. Я не боюся проводити свій час на самоті, мені шкода витрачати його на погану компанію.

Мені добре і самій вечеряти в красивому ресторані, ходити в кіно чи на шопінг. Мені доволі комфортно так. Але я не хочу робити це з тим, для кого я буду тягарем, якого постійно треба тягати за собою.

3. Я не боюся спати одна, мені страшно прокинутися поруч з незнайомцем.

Зараз я сплю сама, мені спокійно і добре. Але мені дуже страшно якось прокинутись і зрозуміти, що та чудова людина поруч тепер лише незнайомець. Між нами величезна відстань нерозуміння, яку нам не подолати. Та й він цього не хоче.

4. Мені не страшно робити помилки, я боюся стосунків з людиною, яка мене не заслуговує.

Помилки — це нормально. Тільки важливо вчитись на них. Я боюся помилитись у виборі. Я не хочу бути з людиною, в якої треба заслуговувати любов, яка постійно говорить, але ніколи нічого не робить.

5. Я не боюся любити, але близькість без почуттів – не для мене.

Я не хочу бути з хлопцем, для якого я буду лише для втамування інстинктів. Хлопець в ліжку — не хлопець в житті. Я хочу, щоб помічали не лише моє тіло. Емоційна близькість — значно важливіше для мене.

6. Я не боюся нових стосунків, мені просто не подобається спілкуватися з людиною, яка мене не розуміє.

Мені не потрібен той, хто, розмовляючи зі мною про любов, буде думати про друзів і футбол. Мені треба такий, який вміє чути і слухати, може поділитись своїми проблемами і допомогти мені. Якщо ж він витатиме в хмарах під час наших розмов — він зневажливо до мене ставиться. Такого  мені не треба.

7. Я не боюся плакати, я боюся, що мені буде боляче.

Плакати — це нормально. Ненормально — це коли твій хлопець байдужий до твоїх сліз, навіть не запитує, що сталось. Не хочу бути з тим, хто буде все перекручувати і завжди робити винною мене. Не хочу, щоб для нього не існувало вірності в стосунках.

8. Я не боюся бути самотньою, мені страшно опинитися поруч з людиною, якій на мене наплювати.

Мені добре і самій цими вечорами, сама себе я точно не зраджу. Але віддаватись душею й тілом людині, яка мене не варта — не хочу. Мене не будуть використовувати заради власної вигоди і кидати тоді, коли їм буде зручно.

Я хочу стосунків з неймовірними емоціями, митями, спогадами. Щоб я відчувала себе захищеною і маленькою. Я хочу того, який буде підтримувати мене і не давати падати. Він має мене надихати.

Чи погоджуєтесь ви з автором статті?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector