На минулих вихідних відбулося весілля. Всі вітали молодих і веселилися, а мати в цей час плакала біля вікна

Яким монстром має бути мати, що її не запросив син на власне весілля?

Вона залишилася одна з двома дітьми, але змогла дати їм гарну освіту і допомогти стати на ноги. Навіть змогла забезпечити житлом, розмінявши свою квартиру і продавши квартиру бабусі. Але її не покликали.

Натомість колишній чоловік, який залишив її з однорічним сином і трирічною дочкою, бере участь у весільному процесі. Він почав виплачувати аліменти тільки після того, як втрутився суд. Він не проводив час з дітьми, коли вони вчилися в школі. Він не купував їм продукти, одяг і навіть не дарував подарунки на дні народження. Однак його все одно запросили на весілля.

Багато років діти не бачили свого батька. Він довго поневірявся по всій країні, працюючи, то будівельником, то рибалкою. Повернувся він в місто тільки після того, як синові виповнилося 20. Цим дітям він ніколи не допомагав грошима, не знаю, як було з іншими.

На весілля, зате прийшов з п’ятою або сьомою дружиною і дітьми від інших шлюбів. А ось матері там не було. Старша сестра на весілля брата теж не прийшла, вирішила підтримати маму.

Що міг наговорити батько синові, що той в результаті не захотів запрошувати маму?

Але може тут справа в майбутній невістці. Може це вона не захотіла бачити її на весіллі? Син відмовився від материнської допомоги. Адже він чоловік і повинен платити сам. Однак перед весіллям купив машину і грошей не вистачало.

Він сказав матері оплатити святковий стіл або купити сукню нареченій. Те й інше коштувало приблизно однаково. Мама своєю чергою погодилася оплатити стіл, але тільки за своїх гостей.

Всього виходило з її боку 15 осіб з самим сином. Найближчих і рідних. З боку батька було 12 гостей, і він не зміг за них заплатити. А сторона нареченої в стані сама оплатити, якщо запросили близько ста осіб.

Більше син не відвідував матір, а на дзвінки не відповідав.

На минулих вихідних відбулося весілля. Всі вітали молодих і веселилися, а мати в цей час плакала біля вікна.

Що ви думаєте з приводу цієї ситуації?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector