8 простих способів зберегти і зміцнити відносини

Якщо у вас один на одного серйозні плани, варто завжди прагнути робити відносини хоч трішки, але кращими і щасливішими.

Відносини благополучних пар тривають по-справжньому довго. А ви ж цього домагаєтеся, правда? Вірите чи ні, але при бажанні ви двоє можете досить просто і швидко зробити один одного набагато щасливішими.

Ми підібрали вісім простих способів, за допомогою яких ви зможете значно поліпшити відносини у вашій парі!

1. Встановіть цілі ваших відносин.

Якщо вам довелося зіткнутися з деякими труднощами у відносинах, виділіть час для того, щоб краще зрозуміти один одного і встановити цілі, які влаштовують вас обох. А для цього вам потрібно перш за все зосередитися на ваших потребах. Після того, як ви обговорите з партнером і те, і інше, вам буде набагато простіше встановити для себе реалістичні цілі відносин і мотивувати один одного прагнути до їх досягнення!

2. Ніколи не забувайте про приємні дрібниці.

Як правило, після того, як проходить новизна відносин, змінюючись рутиною спільного життя, пари стають менш пристрасними в прояві своєї любові. Це цілком звичайне явище. Але для деяких людей зниження напруження пристрастей може стати дуже сумною подією, і навіть змусити засумніватися у вашій любові до них.

Замість того, щоб намагатися бути постійно дуже емоційними (на що не здатний практично ніхто, «перегорівши»), намагайтеся демонструвати любов в приємних дрібницях. Це може бути що завгодно: записка з теплими словами, залишена на холодильнику, прогулянка під руку до зупинки громадського транспорту або раптовий поцілунок.

Все це, на перший погляд, крихітні і незначні речі, але вони здатні підняти наш настрій до небес.

3. Завжди проявляйте любов і турботу.

Іноді всі ми робимо одну просту, але дуже прикру помилку: ми думаємо, що сьогодні нам зовсім не потрібно говорити коханій людині, що ми любимо його або її – мовляв, про це і так відомо. Але кожному з нас хоче чути підтвердження цього – хоча б час від часу.

І якщо ви будете регулярно переконувати партнера в тому, що ви любите його, потребуєте його, і він дуже багато для вас значить, це піде вашим відносинам лише на користь. Він буде відчувати себе більш бажаним.

4. Проводьте більше часу разом.

Залежно від того, наскільки ви зайняті на роботі і завантажені в цілому, вам може бути дуже непросто провести час з коханою людиною, ні на що не відволікаючись. Ви можете настільки втомлюватися, що, повернувшись додому, сил у вас буде залишатися лише на те, щоб поїсти та сходити в душ. Що ж робити в такому випадку?

Постарайтеся робити всі ваші справи, нехай навіть вони дуже важливі, протягом робочого тижня, і виділяйте хоча б день-два на тиждень, щоб зайнятися разом чимось таким, що приносить вам двом задоволення. Влаштуйте вечерю при свічках, сходіть разом в кінотеатр, на концерт або кудись ще. Головне, щоб вам подобалося це робити разом, і щоб вас не відволікали від цього заняття сторонні подразники!

5. Поверніть довіру один до одного.

Якщо хтось із вас від нудьги пішов на подружню зраду, повернути в сім’ю довіру може бути досить складно, але все ж це реально зробити. Людина, винна в ситуації, що склалася, має стати настільки прозорою і відкритою для своєї другої половинки, наскільки це взагалі можливо.

А для цього треба спілкуватися один з одним, намагаючись висловлювати свої почуття, і нічого не приховуючи.

6. Давайте обіцянки і виконуйте їх.

Подумайте над тим, що саме в стосунках могли б поліпшити особисто ви, а після складіть список обіцянок змінити те, що вашого партнера в вас дратує. І неухильно дотримуйтеся, не дозволяючи ліні зупинити вас на півдорозі.

Попросіть кохану людину зробити те ж саме для вас.

7. Не намагайтеся змінити партнера.

Ви почали зустрічатися саме з цією людиною, як і він з вами. І якщо тепер очікуєте, що він зміниться, це досить нечесно. Єдина людина, яку ви можете змінити – це ви самі.

Крім того, якщо ви вимагаєте, щоб ваш партнер заради вас радикально змінився, ставши, по суті, новою людиною, може, варто пошукати того, хто дійсно буде вам підходити?

8. Це цілком нормально, якщо у вас різні хобі та захоплення.

У здорових відносинах пари поділяють спільні цінності, що набагато важливіше загальних хобі і захоплень. Крім того, якщо ваші захоплення відрізняються від хобі вашої другої половинки, це лише додає різноманітності і перчинки в стосунки.

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector