Якщо дві людини призначені одне для одного, любов завжди знайде спосіб з’єднати їх

«Родинна душа – це людина, з якою ви відразу відчуваєте близькість і нерозривний зв’язок; до якої вас починає тягнути ще до того, як у справу вступає ваш розум», – Карен Сальмансон.

Розрив відносин з коханою людиною може бути дуже складною і болючою подією. І ще складніше і болючіше, коли ви впевнені в тому, що людина, яку ви змушені відпустити – ваша рідна душа.

Може видатися, що Ви назавжди втратили коханого, і у Вас не залишилося надії все виправити. Однак правда в тому, що якщо вам двом судилося бути разом, то ви будете разом – за будь-яких обставин. 

Це правда, що ім`я нашої істинної любові вже написано зоряним пилом на скрижалях долі. Друга половинка вже ходить десь там, серед всіх інших людей – нам потрібно лише знайти її. І після цього ваші долі сплетуться в нерозривний вузол.

Знайте, що навіть якщо ви розлучитеся, рано чи пізно все одно будете разом – якщо тільки дійсно призначені одне для одного.

Вам судилося бути разом

У цьому житті ми нікого і ніколи не зустрічаємо випадково. Ви двоє зустрілись через те, що повинні були зустрітися. Коли, познайомившись з приємною людиною, ви відчуваєте, що серце почало битися швидше, у вас тремтять руки від збудження, а в животі танцюють метелики, то, швидше за все, все це через те, що ви зустріли дійсно свою людину. Тобто в глибині душі ви вже знаєте, що цей чоловік – То самий. Ви не знаходите собі місця від щастя.

«Родинна душа – це людина, з якою ви відразу відчуваєте близькість і нерозривний зв’язок; до якого вас починає тягнути ще до того, як до справи береться ваш розум»,  –Карен Сальмансон.

Коли я зустріла кохання всього свого життя, відразу це зрозуміла. Дивлячись йому в очі, знала, що він – той самий. І розуміла, що ми будемо разом що б не сталося, ми зможемо це подолати.

Доля все ж може вас розлучити

Ми ніколи не знаємо заздалегідь, які карти отримаємо від долі на чергову роздачу – і іноді вони бувають дуже несподіваними. Речі, які відбуваються з нами, часто абсолютно непідвладні нашому контролю, і часом можуть привести до, здавалося б, немислимого.

Ви навіть можете розлучитися з чоловіком, з яким, як були переконані, проживете весь залишок вашого життя.

Але це зовсім не означає, що ви не знайдете шлях, який знову приведе вас один до одного. Якщо ця людина – дійсно ваша споріднена душа, то зв’язок між вами нічим не розірвати.

І хоча на те, щоб ви зустрілися знову і більше не розлучалися ніколи, можуть піти місяці і роки, повірте – це трапиться. Ви були призначені одне для одного, і цього не змінити.

Іноді це лише на краще

Ви не можете просто так розлучитися з вашою спорідненою душею … У розставання, як і у зустрічі, неодмінно була глибша причина. Так-так, в цьому світі у всього є причина, навіть в обставинах, що змушують попрощатися з людиною, яку ви любите більше за життя.

Можливо, одному з вас все ще потрібно вирости і подорослішати, засвоїти необхідні життєві уроки, або просто залишитися наодинці з собою, і зрозуміти, хто він такий.

Часом життя розкидає нас по різних містах, країнах або навіть континентах, щоб ми могли з часом ще більше оцінити нашу любов. Коли ми далеко від нашої другої половинки, це викликає в серці ще сильнішу тягу один до одного і змушує зрозуміти, як нам взагалі пощастило зустрітися. І якщо для того, щоб усвідомити це повною мірою, нам потрібно розлучитися, доля обов’язково цьому посприяє.

Якщо нам дійсно пощастило зустріти справжню любов, нашу рідну душу, ми вже не можемо втратити її, ми лише можемо ненадовго віддалитися від неї. В кінцевому підсумку життя все одно зведе нас разом.

Зв’язок між двома людьми, яким самою долею призначено бути разом, настільки міцний, що вони завжди і за будь-яких обставин знайдуть спосіб повернутися один до одного.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector