Найбільш і найменш надійні в любові знаки Зодіаку

Представники стихії Повітря за своєю природою — більш безтурботні, стихії Води — найвідданіші. Знаки Землі — більш лояльні, а знаки Вогню — найпалкіші.

Народжені під різними знаками Зодіаку по-різному проявляють себе в любові. Наприклад, представники стихії Повітря за своєю природою — більш безтурботні, а стихії Води — найвідданіші.

Знаки Землі — більш лояльні, а знаки Вогню — найпалкіші.

Овен йде, як тільки пристрасть зникає

Овни закохуються з першого погляду, дуже пристрасно і всім серцем. Відносини з ними розвиваються як в кіно: дуже швидко і динамічно. Проте, в любові Овни дуже нерозумні. Конфлікти і сутички з ними практично неминучі, тому готуйтеся до затяжної «Санта-Барбари».

І так буде тривати до кінця життя, або поки пристрасть не спаде. Біда в тому, що як тільки пристрасть йде — йдуть і представники цього знака. Вони не уявляють собі відносин без справжнього кохання, тому відразу ж відправляються на пошуки іншого партнера.

Так що Овни можуть ужитися тільки з тими, хто зуміє підтримувати в них вогонь пристрасті, хто вабить і дражнить одночасно. А головне — любить їх так само сильно, як вони. Інших варіантів вони не розглядають.

Телець не любить йти

Якщо якийсь зі знаків Зодіаку і можна назвати справжнім втіленням вірності і відданості, то це — Телець. Народжені під цим знаком дуже обережно і повільно прив’язуються до когось, але якщо вже полюблять, то назавжди.

Однак з одним застереженням: для представників цього знака дуже важлива гармонія в сексуальних відносинах. Тому, якщо її не буде — Телець почне зраджувати. При цьому він ніколи не зізнається в цьому своєму партнерові і не залишить його.

Близнюки не йдуть, але довести іншого — раз плюнути

Близнюки дуже лояльні, терплячі і не люблять йти від партнерів. Але у них є істотний недолік: неймовірна здатність доводити кохану людину до крайності.

Вони завдають їй біль своїм постійним фліртом з іншими. Нерідко партнер не витримує і йде. Тому єдиний спосіб не втратити їх — це постійно тримати «в тонусі». Наприклад, змусити ревнувати чи чимось зацікавити.

Рак відчуває себе найщасливішим, якщо поруч — постійний партнер

Представники цього знака не терплять облуди, недовіри або обману у відносинах. Як правило, якщо вони вже закохуються, то — на все життя. Нерідко вони одружуються або виходять заміж за свою першу любов і залишаються їй вірними завжди.

Проте народжені під знаком Рака можуть бути надмірно вимогливими, ревнивими і підозрілими. Тим самим відштовхують свого партнера.

Їх головна перевага — вірність. Вони ніколи і ні за яких умов не зраджують своїм коханим. Інакше просто не можуть.

Любов з першого погляду — це не про Лева

Представники цього знака, як правило, дуже обережні при виборі партнера. Їм не так просто знайти відповідну людину, тому любов з першого погляду — це не про Лева. Але коли вони впевнені, що знайшли саме того, про кого мріяли, «здаються» цілком і безповоротно.

Народжені під цим знаком дуже серйозно ставляться до відносин і моногамні. Тому утримати їх може тільки той партнер, яким вони повністю довіряють. Також важливо, щоб у відносинах їм не було нудно. А нудно Левам стає дуже скоро — вже через рік-два …

Діва цінує безпеку і налаштована на довгострокові відносини

Народжені під цим знаком, який є уособленням практичності і завзятості, обожнюють найперший етап відносин — коли завойовують партнера. Але навіть коли пристрасть вщухає — зберігають вірність.

Що примітно, Діва майже ніколи не обманює. Для представників цього знака фізична близькість — важлива, але не визначальна. Головне — це довірчі відносини, які дарують відчуття безпеки і спокій.

Терези найбільше цінують дружбу

Терези завжди налаштовані на довгострокові відносини, засновані на дружбі. Правда навіть у таких відносин будуть і хороші, і погані часи. Головне — мужньо їх пережити.

Терезів може утримати тільки той партнер, який буде завжди підтримувати і надихати.

Скорпіон — один з найвідданіших знаків

Попри те, що народженими під цим знаком керує сексуальна енергія, вони дуже віддані і вірні. Це один із найбільш надійних знаків!

Як правило, їх партнери — дуже харизматичні і привабливі. Тому їм доведеться, на жаль, зіткнутися з такою малопривабливою рисою Скорпіона, як ревнощі.

Представники цього знака дуже віддані самі і очікують такого ставлення від партнера. Якщо ж розчаруються — кінець любові. Вони негайно відправляться на пошуки іншої коханої людини — яскравої і впевненої в собі, але по-справжньому вірної.

Стрілець багато думає, перш ніж наважитися

Представники цього знака Зодіаку дуже нерішучі в питаннях прийняття рішень. Особливо — коли справа стосується почуттів і емоцій. Крім того, вони ніколи не можуть визначитися остаточно зі своїм вибором. Тобто сумніватися і коливатися будуть завжди.

Тому Стрілець уникає зобов’язань і дуже непостійний в любові. Його зможе утримати тільки партнер, який погодиться надати повну свободу. Як не сумно, але народжені під цим знаком схильні до обману. Так що, якщо полюбили Стрільця — вчіться закривати очі на подібні «витівки».

Козеріг очікує від партнера відданості

Народжені під цим знаком — дуже консервативні і традиційні. Їм непросто взяти і впустити в своє життя нову людину. Але якщо вже Козеріг прийняв рішення, то планує прожити з партнером все життя. Природно, що він очікує виняткової відданості і вірності від свого партнера.

Якщо ризикнете обдурити представника цього знака, він не пробачить зради і відразу ж піде. Гармонійна фізична близькість і діти — ось узи, які утримують Козерога в стосунках.

Водоліям потрібен постійний виклик

Водолії по своїй натурі — дуже активні і не терплять нудьги. Тому не можуть жити з тими, хто недостатньо веселий або НЕ створює проблем.

Різноманітність — ось улюблений стиль життя цього знака. Тому вони переберуть не один десяток партнерів, поки зроблять остаточний вибір. Правда, не факт, що цей вибір дійсно стане остаточним.

Однак Водолії можуть закохатися і присвятити життя одній-єдиній людині. Але рівно до того моменту, поки їм не стане нудно. Отже, ви зрозуміли: Водолія утримає тільки той партнер, з яким їм ніколи не буде нудно.

Риби — найвірніший знак Зодіаку

Представники цього знака Зодіаку по праву вважаються втіленням вірності і відданості. Їх мета — любити одну людину і більше нікого.

Риби в любові дуже романтичні, ніжні і дбайливі. Головне — не зловживати їхньою довірою та відкритістю. Тому що тоді вони негайно підуть!

Ви вважаєте себе вірним партнером?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: