Найбільш і найменш надійні в любові знаки Зодіаку

Представники стихії Повітря за своєю природою — більш безтурботні, стихії Води — найвідданіші. Знаки Землі — більш лояльні, а знаки Вогню — найпалкіші.

Народжені під різними знаками Зодіаку по-різному проявляють себе в любові. Наприклад, представники стихії Повітря за своєю природою — більш безтурботні, а стихії Води — найвідданіші.

Знаки Землі — більш лояльні, а знаки Вогню — найпалкіші.

Овен йде, як тільки пристрасть зникає

Овни закохуються з першого погляду, дуже пристрасно і всім серцем. Відносини з ними розвиваються як в кіно: дуже швидко і динамічно. Проте, в любові Овни дуже нерозумні. Конфлікти і сутички з ними практично неминучі, тому готуйтеся до затяжної «Санта-Барбари».

І так буде тривати до кінця життя, або поки пристрасть не спаде. Біда в тому, що як тільки пристрасть йде — йдуть і представники цього знака. Вони не уявляють собі відносин без справжнього кохання, тому відразу ж відправляються на пошуки іншого партнера.

Так що Овни можуть ужитися тільки з тими, хто зуміє підтримувати в них вогонь пристрасті, хто вабить і дражнить одночасно. А головне — любить їх так само сильно, як вони. Інших варіантів вони не розглядають.

Телець не любить йти

Якщо якийсь зі знаків Зодіаку і можна назвати справжнім втіленням вірності і відданості, то це — Телець. Народжені під цим знаком дуже обережно і повільно прив’язуються до когось, але якщо вже полюблять, то назавжди.

Однак з одним застереженням: для представників цього знака дуже важлива гармонія в сексуальних відносинах. Тому, якщо її не буде — Телець почне зраджувати. При цьому він ніколи не зізнається в цьому своєму партнерові і не залишить його.

Близнюки не йдуть, але довести іншого — раз плюнути

Близнюки дуже лояльні, терплячі і не люблять йти від партнерів. Але у них є істотний недолік: неймовірна здатність доводити кохану людину до крайності.

Вони завдають їй біль своїм постійним фліртом з іншими. Нерідко партнер не витримує і йде. Тому єдиний спосіб не втратити їх — це постійно тримати «в тонусі». Наприклад, змусити ревнувати чи чимось зацікавити.

Рак відчуває себе найщасливішим, якщо поруч — постійний партнер

Представники цього знака не терплять облуди, недовіри або обману у відносинах. Як правило, якщо вони вже закохуються, то — на все життя. Нерідко вони одружуються або виходять заміж за свою першу любов і залишаються їй вірними завжди.

Проте народжені під знаком Рака можуть бути надмірно вимогливими, ревнивими і підозрілими. Тим самим відштовхують свого партнера.

Їх головна перевага — вірність. Вони ніколи і ні за яких умов не зраджують своїм коханим. Інакше просто не можуть.

Любов з першого погляду — це не про Лева

Представники цього знака, як правило, дуже обережні при виборі партнера. Їм не так просто знайти відповідну людину, тому любов з першого погляду — це не про Лева. Але коли вони впевнені, що знайшли саме того, про кого мріяли, «здаються» цілком і безповоротно.

Народжені під цим знаком дуже серйозно ставляться до відносин і моногамні. Тому утримати їх може тільки той партнер, яким вони повністю довіряють. Також важливо, щоб у відносинах їм не було нудно. А нудно Левам стає дуже скоро — вже через рік-два …

Діва цінує безпеку і налаштована на довгострокові відносини

Народжені під цим знаком, який є уособленням практичності і завзятості, обожнюють найперший етап відносин — коли завойовують партнера. Але навіть коли пристрасть вщухає — зберігають вірність.

Що примітно, Діва майже ніколи не обманює. Для представників цього знака фізична близькість — важлива, але не визначальна. Головне — це довірчі відносини, які дарують відчуття безпеки і спокій.

Терези найбільше цінують дружбу

Терези завжди налаштовані на довгострокові відносини, засновані на дружбі. Правда навіть у таких відносин будуть і хороші, і погані часи. Головне — мужньо їх пережити.

Терезів може утримати тільки той партнер, який буде завжди підтримувати і надихати.

Скорпіон — один з найвідданіших знаків

Попри те, що народженими під цим знаком керує сексуальна енергія, вони дуже віддані і вірні. Це один із найбільш надійних знаків!

Як правило, їх партнери — дуже харизматичні і привабливі. Тому їм доведеться, на жаль, зіткнутися з такою малопривабливою рисою Скорпіона, як ревнощі.

Представники цього знака дуже віддані самі і очікують такого ставлення від партнера. Якщо ж розчаруються — кінець любові. Вони негайно відправляться на пошуки іншої коханої людини — яскравої і впевненої в собі, але по-справжньому вірної.

Стрілець багато думає, перш ніж наважитися

Представники цього знака Зодіаку дуже нерішучі в питаннях прийняття рішень. Особливо — коли справа стосується почуттів і емоцій. Крім того, вони ніколи не можуть визначитися остаточно зі своїм вибором. Тобто сумніватися і коливатися будуть завжди.

Тому Стрілець уникає зобов’язань і дуже непостійний в любові. Його зможе утримати тільки партнер, який погодиться надати повну свободу. Як не сумно, але народжені під цим знаком схильні до обману. Так що, якщо полюбили Стрільця — вчіться закривати очі на подібні «витівки».

Козеріг очікує від партнера відданості

Народжені під цим знаком — дуже консервативні і традиційні. Їм непросто взяти і впустити в своє життя нову людину. Але якщо вже Козеріг прийняв рішення, то планує прожити з партнером все життя. Природно, що він очікує виняткової відданості і вірності від свого партнера.

Якщо ризикнете обдурити представника цього знака, він не пробачить зради і відразу ж піде. Гармонійна фізична близькість і діти — ось узи, які утримують Козерога в стосунках.

Водоліям потрібен постійний виклик

Водолії по своїй натурі — дуже активні і не терплять нудьги. Тому не можуть жити з тими, хто недостатньо веселий або НЕ створює проблем.

Різноманітність — ось улюблений стиль життя цього знака. Тому вони переберуть не один десяток партнерів, поки зроблять остаточний вибір. Правда, не факт, що цей вибір дійсно стане остаточним.

Однак Водолії можуть закохатися і присвятити життя одній-єдиній людині. Але рівно до того моменту, поки їм не стане нудно. Отже, ви зрозуміли: Водолія утримає тільки той партнер, з яким їм ніколи не буде нудно.

Риби — найвірніший знак Зодіаку

Представники цього знака Зодіаку по праву вважаються втіленням вірності і відданості. Їх мета — любити одну людину і більше нікого.

Риби в любові дуже романтичні, ніжні і дбайливі. Головне — не зловживати їхньою довірою та відкритістю. Тому що тоді вони негайно підуть!

Ви вважаєте себе вірним партнером?

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: