8 речей, які потрібно зробити перед сном, щоб ви змогли заснути після напруженого дня

Інколи ми засинаємо без зайвих проблем, але деколи через напруження та численні думки з’являється безсоння. Ні заспокійливі чаї, ні мелатонін, ні післяобідній сон не рятують ситуацію. 

Для того, щоб позбутися від цієї проблеми потрібно на ніч провести кілька процедур. Адже здоровий сон – це запорука гарного настрою, здорового вигляду та відмінного самопочуття. 

Ось 8 речей, які допоможуть побороти безсоння:

1. Розтяжка.

Його – це відмінна практика, яка допоможе вам розслабитися та відпустити зайві думки. А ще вона сприятливо впливає на вашу гнучкість, настрій та збільшує потік крові.

Підберіть для себе декілька поз, які вам буде легко виконувати і повторюйте їх кожного дня. Вони не повинні бути занадто складними. За консультацією можете звернутися до професіонала, який зможе дати вам цінні поради.

2. Фізична активність.

Займатися спортом корисно не лише для міцного сну, але й для здорового тіла. Після тренування у нашому організмі виділяються гормони щастя – ендорфіни. Цей внутрішній позитив подарує вам солодкі та безтурботні сни.

3. Підтримка водного балансу.

Це також важливо для хорошого функціонування організму. Адже дефіцит води може створювати багато проблем. Ми отримуємо рідину не лише прямим шляхом, але й опосередковано – через їжу, яку вживаємо.

Обов’язково приготуйте собі склянку води на ранок і випийте одну перед сном. Однак якщо ваш організм реагує набряками, тоді рідину варто вживати за 2 години до сну.

4. Книга.

Спробуйте прочитати і зосередитися на кількох сторінках книжки або журналу. Так ви перестанете думати про усі свої проблеми та щоденні турботи і зможете трішки розслабитися.

5. Відмова від смартфонів.

Хтось помилково вважає, що гортання стрічки в соціальних мережах розслабляє, але це не так. Яскраве світло екрану, шум та кольорові картинки лише перебивають наш сон. Дайте своєму мозку віддихнути і започаткуйте корисну звичку – проводити вечір без телефона.

6. Запис думок на папері.

Це допоможе вам розкласти все по поличках, “розвантажити” мозок  і обробити інформацію. Це допоможе вам з чистою головою поринути у світ снів. 

7. Планування.

Перед сном ви можете перевірити свій календар, скласти список справ і таким чином також навести порядок в голові. З чистими думками засинати набагато приємніше.

8. Дихання.

Глибоко вдихніть і видихніть. Повторіть цю процедуру декілька разів. Важливо розслабитися, налаштуватися на відпочинок і новий чудовий день.

А як ви боретеся із безсоннями? Діліться своїми методами в коментарях.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector