Малюка довго ніхто не забирав з пологового відділення. Буває таке. Відмовилися, і як на зло ніхто не виявляв бажання. Так що, малюк застряг там

Малюка довго ніхто не забирав з пологового відділення. Буває таке. Відмовилися, і як на зло ніхто не виявляв бажання. Так що, малюк застряг там і його тимчасово перемістили на вільне ліжечко. Але як ви розумієте, його це не дуже влаштовувало і він кричав так, що вуха закладало.

А одного разу замовк. І злякалася медсестра, забігла подивитися, що трапилося з ним, і чи не дай Бог не задихнувся від такого крику, з подивом побачила, що до нього притискається великий сірий кіт, загальний улюбленець. Ось тільки гладити себе не давав нікому і на руки категорично відмовлявся йти.

Так, зрозуміло, всі знали, що коту в відділенні не можна знаходитися. Але спробуйте пояснити це коту, та й всім хто його підгодовував. Так що попри всі заборони і погрози розправи, сірий кіт був ніби як штатним співробітником з функцією психотерапевта для працівників.

Медсестра спробувала зігнати пухнастого з ліжечка, але малюк вчепився в нього всіма своїми ручками, і дико заверещав, коли їх спробували розлучити. Все відділення бігало дивитися на цю картину, і навіть суворий завідувач, страшно лаючись і обіцяючи всіх звільнити, підійшов і погладив сірого батька.

Так вони і лежали разом. Кіт йшов ненадовго по своїх справах і перекусити, а малюк покірно чекав повернення свого татка. А потім знайшлися охочі його забрати, але як виявилося, він не збирався йти без свого чотирилапого батька.

– Він же йому хвіст смокче! – кричали усиновителі.

– Ну, смокче – погоджувалася сумно медсестра. – А що робити? Як забереш, так малюк кричати починає і задихається.

Коротше кажучи, історія стала відома за межами лікарні, і крім всього персоналу, що приходив подивитися, сфотографувати і принести смаколики пухнастому батькові, почали приходити зовсім інші пари. Вони давно погоджувалися взяти обох. Так ось кіт не хотів. Можете сміятися, але малюка не забрали до тих пір, поки кіт не виявив згоди піти на руки до нових батьків. Так їх удвох і забрали. Чоловік ніс на руках кота, а жінка дитину. Кожен отримав те, що хотів. Кіт обійняв лапами чоловіка за шию і поклав йому голову на ліве плече.

Медсестри з подивом спостерігали цю картину. Лайливий і грізний головлікар, що вийшов разом з усіма проводжати парочку, подивився на це і сказав:

– Хороші будуть батьки, точно вам це кажу. Я це знаю. У мене п’ятеро таких пухнастих бешкетників. Вже вони точно знають, хто найкращий.

І раптом зрозумівши, що бовкнув зайвого, насупився і почав лаятися на усіх, бо не витріщатися треба, а працювати, чорт візьми …

А ваші домашні улюбленці люблять гратися з маленькими дітьми?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector