9 сильних кінофільмів на основі реальних історій з життя

Довго говорити не будемо. Просто пропонуємо вашій увазі підбірку дуже сильних та неймовірно гарних фільмів, які розповідають історії з життя реальних людей. Вмощуйтеся зручніше, буде цікаво!

Білий полон / Eight Below (2005)

Реальна історія з життя японських вчених. Через раптову бурю їм довелося екстрено евакуюватися та залишити на базі всіх їздових собак. Коли буря закінчилася, на базі знайшли двох живих псів, які стали національними героями Японії.

Мирний воїн / Peaceful Warrior (2006)

Фільм базується на творі “Шлях мирного воїна” Дена Мілмана. Сюжет розповідає про молодого гімнаста, який готовий зробити все, аби потрапити на Олімпійські ігри. Та в один момент, його мрія може розбитися на мільйони шматочків, тому що він потрапляє у страшну аварію. Ця історія показує, як людина націлена на результат справляється з усіма внутрішніми конфліктами та заборонами.

Невидима сторона / The Blind Side (2009)

Історія з життя відомого футболіста Майла Оера. Він зростав у різних сім’ях, а інколи йому навіть було нікуди йти. Так було допоки опіку над ним не взяла родина Ліейнн. Вони дали хлопцю не лише дах над головою, а й любов, турботу та справжню родину. Можливо, саме це й допомогло йому досягти таких успіхів у футболі.

Юнайтед / United (2011)

У 1958 році сталася справжня трагедія. Розбився літак майже з усіма гравцями “Манчестер Юнайтед”. Не вижив ніхто. Цей фільм розповідає про історію створення саме того “Манчестеру”, який ми звикли бачити зараз. Герої, які готові йти до самого кінця.

Людина, яка змінила все / Moneyball (2011)

Історія дійсно геніального менеджера, який готовий піти на все, аби створити ідеальну конкурентоспроможну команду з бейсболу та вивести їх у фінал. Білі Біна не зупиняють навіть фінансові труднощі клубу. Чи вдасться йому досягти своєї мети?

Неможливе / The Impossible / Lo Imposible (2012)

Фільм-катастрофа, який розповідає про цунамі, яке трапилося у Тайланді у 2004 році. Сюжет розповідає про те, як молода сім’я з трьома дітьми поїхала у відпустку та стала жертвою страшного природного лиха. 

Мрії збуваються / One Chance (2013)

Фільм розповідає про відомого тенора Пола Поттса. Йому було сорок і він жив у батьківському домі. Чоловік навіть подумати не міг, що всі його мрії можуть втілитися в реальність. Можливо, не варто нехтувати своїми мріями?

Спогади про майбутнє / Testament of Youth (2014)

Сюжет фільму побудований на мемуарах відомої пацифістки Віри Бріттейн. Перша Світова війна забрала в неї абсолютно все: будинок, чоловіка, брата та просто безтурботне життя. Її світогляд кардинально змінився, але вона не зламалася.

Оборонець / Concussion (2015)

Роль головного героя дісталася неперевершеному Віллу Сміту. Він був звичайним американським емігрантом, якому вдалося влаштуватися на непогану роботу судового невропатолога. На той час, в Америці відбулася низка дивних смертей професійних спортсменів й саме доктор Беннет повинен розібратися у чому справа.

Які ще фільми ви можете порекомендувати?

Julia
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector