9 способів висловити свою любов без слів

Коли вам кохана людина відповідає взаємністю, то внутрішнє відчуття щастя не порівняється ні з чим. Однак якщо постійно говорити про свої почуття, то партнер не лише звикне то зізнань в коханні, але й перестане їх цінувати і серйозно сприймати. У результаті вам буде здаватися, що вас не люблять. Звичайно, що невпевненість та зайві хвилювання не призведуть ні до чого хорошого.

Варто пам’ятати і про те, що кожен по-своєму розуміє прояви кохання. Хтось робить це словесно, а хтось чекає на романтичні вчинки. Якщо вам чогось у стосунках не вистачає, то про це варто поговорити зі своїм партнером. 

Та якщо вам важко вивести його на відверту розмову, тоді не варто хвилюватися. Почуття проявляються не лише у гучних заявах та красномовних словах, але й іншими способами. Наступні 9 ознак свідчать про те, що ви небайдужі свої другій половинці:

1. Ви обговорюєте спільне майбутнє.

Людина буде планувати майбутнє лише з тим партнером, до якого серйозно ставиться. Якби не було любові, то не було б і розмов про подальше спільне життя. 

2. Він показує не лише свої сильні сторони, але й слабкі.

Зазвичай люди приховують від оточуючих свої переживання та слабкі сторони. Однак між двома закоханими немає жодних секретів. Вони стають один для одного розгорнутими книгами і не бояться ділитися тим, що заховано глибоко в душі. 

3. Він радий кожній спільній зустрічі.

Ми завжди щасливі від того, що проводимо час разом з людьми, яких любимо. Ці зустрічі надихають та окриляють. 

4. Він цікавиться усіма сферами вашого життя.

Люблячий партнер буде відкривати для себе усі ваші грані, цікавитися вашими вподобаннями, захопленнями і ніколи не забуде запитати, як пройшов ваш день.

5. У нього завжди знайдеться для вас час. 

Час — це дорогоцінний ресурс, який люди готові віддати лише тим, хто займає значну роль у їхньому житті. 

6. Він робить вам цінні подарунки. 

Цінні не в матеріальному плані, а в духовному. Це можуть бути невеликі дрібниці, які означатимуть для вас щось особливе. Душевний подарунок — це ще один прояв любові.

7. Він готовий вам допомагати. 

Якщо ваш партнер старається розв’язувати ваші проблеми, допомагати вам і робити ваше життя простішим, то він точно не байдужий до вас. 

8. Він поважає вас навіть під час сварок.

Люблячий партнер не буде намагатися зробити вам боляче, кидаючись образливими словами. Навіть емоції не дозволять йому зневажливого ставлення. 

9. Він цінує вас. 

Ви займаєте значне місце у його житті і він цінує все, що ви для нього робите. Вдячність може проявлятися на вчинках та у ставленні, а не лише на словах. 

А у який спосіб ви демонструєте свою любов?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: