“Народила! – кричала в трубку теща – я тебе по судах затягаю! Дівка перенервувала – на восьмому місяці народила! Через тебе”

Олексій повернувся з роботи і застав дружину, яка збирає валізи. Сьогодні вранці вони посварилися, але чоловік і гадки не мав, що ця сварка виллється в щось подібне.

– Катю, це що? – запитав він – Ти йдеш чи що?

– А що не видно? – розлютилася вона на чоловіка.

– А як же наша дитина? Катю, ти про неї подумала?

– Дитина вже не ваша! – раптом почув він знайомий голос з кімнати. І одразу на порозі залу з’явилася теща.

– Мама, і ви тут? .. І що значить «вже не ваша?» – не зрозумів Олексій.

– А то і значить: зробив діло – гуляй сміло. Далі ми її самі виховаємо. А ти залишайся зі своєю випивкою і своєю жебрацькою зарплатою у розмірі 8 тисяч гривень. Що ти можеш їф дати? Та нічого! Невдаха!

– Так, попрошу не ображати мене в моєму домі! Дайте мені поговорити зі своєю вагітною дружиною! Катя, поясни, нарешті, що тут відбувається? ..

– Нема про що нам з тобою більше розмовляти – холодно відрізала Катерина – я подаю на розлучення.

– Правильно, доню! Так і треба! – вони вийшли в під’їзд, і теща демонстративно грюкнула дверима.

Олексій стояв шокований. Він не розумів зовсім нічого. Як так? Перекреслити два роки щасливого спільного життя через дурну дріб’язкову сварку! Адже він любив її. З роботи зустрічав, квіти дарував … навіть шубу в кредит купив. А минулого року на море її звозив. В кредит. А вона?

«А як же наш малюк?» – думав Олексій. Він так радів, коли Катя завагітніла. торкався і цілував живіт, кричав в пупок: «Привіт, син! Я тато твій!» Катюха сміялася і казала: «Олексію! Не лякай дитину! Йому в пупок голосно сильно!» А потім вони разом їли полуницю і дивилися фільми на великому новому моніторі …

Катя … Вона чудово. Красива, добра, ніжна … і готує добре. А як вона любить домашній затишок – вона буде хорошою мамою. Але теща! Адже ось як! Дочку одна виховувала, без чоловіка – батька Катерина і не пам’ятає майже. Мати виконробом все життя працювала – мужиків виховувала. Гучним голосом як крикне, матом покриє … І в вогонь, і в воду … І по дому все сама – і вдома ремонт зробить, і шафу підкрутить, і розетку електричну полагодить … Мужики таких бояться, стороною обходять.

Олексій взяв банку пива з холодильника, сів на диван. Думки роїлися в голові, створюючи заплутаний ребус, який необхідно вирішити.

Ну не могла вона ось так піти! Не могла. Вона ІНША! У цьому Олексій не сумнівався – вагітні бзіки плюс мати-диктатор … Приїхала, щоб допомогти дочці валізи перевезти. Ха, смішно! Та мати і промила їй мізки! Каті тільки 21 рік – вона і життя-то не знає … звідки це все? Лізла з самого початку в нашу сім’ю!

«Невдаха!» – промайнуло у Олексія в голові. Ну, це як подивитися. На роботі його цінували. Навіть підвищення запропонували …

“Ах так! Як я міг забути?» – Олексій ляснув себе по лобі – адже він хотів сьогодні повідомити про це дружині … Йому запропонували підвищення і переїзд в Київ! «Але ж там нас ніяка теща не дістане …» – Олексій радів. Залишалося донести це до дружини з найменшими втратами.

З цими думками він сам не помітив, як заснув.

Йому снилася Катя, яка ласкаво колисала немовля на руках, сидячи біля вікна. Олексій підійшов до них, обняв і сказав, що нікому їх більше не віддасть.

Сон перервав телефонний дзвінок. Олексій глянув на годинник – шоста ранку. Хто там дзвонить в такій годині?

«Народила! – кричала в трубку теща – я тебе по судах затягаю! Дівка перенервувала – на восьмому місяці народила! Через тебе, козла! .. »

Але Олексій її більше не слухав. Він, не роздумуючи, вмився, одягнувся, вибіг на вулицю, купив улюблене печиво Каті, квіти, викликав таксі і поїхав до пологового будинку …

… Сьогодні у них чудовий, здоровенький дворічний синочок, вони живуть в Києві і щасливі, що все ж зуміли зберегти сім’ю. А той випадок тепер майже не згадують. Хоча якось Катя зізналася: «Це мама тоді сказала, що нам потрібно розлучитися … – а потім додала – А ти не дозволив! І я тобі за це дуже вдячна, коханий!»

А як ви ставитеся до того, що батьки втручаються у сімейні стосунки своїх дітей?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector