А знаєте, що зробив мій колишній чоловік? Він продав свою половину квартири незрозумілим чоловікам східної національності

Ми з чоловіком розлучилися, я знала, що від нього можна було очікувати що завгодно, але ось такого підступного вчинку, як він зробив — точні ні. Після розлучення, наші донечки залишилися жити зі мною. Чоловік зібрав речі та переїхав до своїх батьків. Суд визначив, що квартира розділяється порівно, оскільки ми її придбали будучи в шлюбі.

Квартира у нас була двокімнатна, дочки почали жити в одній кімнаті, а я в іншій. А знаєте, що зробив мій колишній чоловік? Він продав свою половину квартири незрозумілим чоловікам східної національності.

Як тільки дані чоловіки заїхали в квартиру, почався творитися неймовірний дурдом. Ви тільки уявіть собі, я живу тепер в одній кімнаті з донечками, а за стіною п’ють, кричать та б’ють посуд ці незрозумілі чоловіки.

Зайти в кухню чи в ванну кімнату дуже страшно. Жити стало неймовірно важко.

Тепер я розумію, що мій колишній чоловік зробив все, щоб ми з’їхали з квартири, а свою частину продали за мізерні гроші. В кінцевому результаті я так і вчинила. Не хотіла, щоб мої донечки росли в такій атмосфері та обстановці.

А що ви думаєте на рахунок даної ситуації?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: